anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to próba oszustwa?

Client:89902927
#7 Wielbiciel#

Sprzedawalem swoj produkt na aallegro lokalnie konto jaspiotrkowski wyslalo mi wiadomosc z prośbą o podanie maila w celu sfinalizowania zakupu podalem potem dostalem msila od allegro zeby odebrac swoje pieniadze zaczym strona wygladala jak allegro lokalnie wiec wybralem swoj bank i zaczalem sie logowac ale nie udalo sie zalogowac do mojego banku cos mi sie nie spodobalo i pozmienialem szybko piny i chasla do konta bankowego. Na ten moment nic zlego sie nie stalo. Czy sprawa powinna byc zgloszona dalej ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie można zgłosić do Allegro, konto zablokują i na tym się skończy, Dobrze żeś w porę się opamiętał. Po zmianie PINow i hasła nic Ci nie grozi.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Tak w porę bo mogłeś stracić kasę 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nazwę (login) oszusta napisz tutaj to panie moderatorki zablokują klientowi konto.

Możesz wiadomość zgłosić mailem na phishing@allegro.pl  oraz na cert@cert.pl    należy skorzystać z opcji  "Prześlij dalej"

oznacz moderatorów

Client:89902927
#7 Wielbiciel#

Podane na samym poczatku konto jaspiotrowski.

Pierwszy raz sprzedawalem tak przez allegro twraz sie juz dowiedzialem jak wyglada platnosc jak ktos kupi produkt

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89902927 Konto tego kupującego jest już zablokowane. Dziękuję za zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów