anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zadłużenie w Rozliczeniach z Allegro, chociaż spłaciłem to?

antoni-czerny
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chciałbym złożyć skargę do kierownictwa allegro. Gdzie to można zrobić? Chodzi o sprawę stosowania złodziejskich praktyk przez allegro. W październiku miałem zapłacić niecałe 25zl za dodanie ogłoszenia, należność uregulowałem 31-10-23. Sprawdziłem saldo bieżące na allegro i było +25zl. Dzisiaj allegro zablokowało mi dostęp do limitu na moim koncie twierdząc, że jest zaległość te niecałe 25zl. Przesłałem im dowód wpłaty a oni twierdzą że nic nie dostali co jest oczywiście kłamstwem bo sprawdzałem po wpłacie i było. Konsultant lakonicznie oznajmił mi, że mam sprawę wyjaśnić z bankiem albo jeszcze raz zapłacić. Z takim chamstwem i bezczelnością jeszcze się w nie spotkałem. Wcześniej już "znikało" po 2 zł no ale teraz "wyparowało" 25zl. Czy miał ktoś taki przypadek? Do kogo skargę napisać?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @antoni-czerny! Bardzo mi przykro, ale tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail nie odnotowaliśmy takiej wpłaty, dlatego bardzo prosimy abyś skontaktował się z bankiem w tej sprawie.
Dodam, że saldo nie pokazałoby +25 zł, gdyby środki zaksięgowały się na konice tylko ok. 0 zł. 3.09.2023 naliczyliśmy 26,99 zł za wystawienie oferty na Allegro Lokalnie, na saldzie miałeś + 2,20 zł z poprzedniej podwójnej wpłaty i obecnie do zapłacenia pozostało 24,79 zł, możesz to sprawdzić w tej zakładce

 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:107508033
#2 Obserwator#

Szanowna Pani saldo pokazywało 25 zł po wpłacie i tak było kilka dni. Nie wiem dlaczego od razu to nie było pobrane.

oznacz moderatorów

Client:107508033
#2 Obserwator#

Saldo w Rozliczeniach z allegro nadal pokazuje 25zl nadpłaty więc dlaczego allegro tego nie zaksięguje???

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107508033 bo to Twoje inne konto 🙂 
Teraz wszystko jasne. Środki wpłaciłeś na saldo konta Client:107508033, ale zadłużenie masz na koncie antoni-czerny. Nie możemy tego przeksięgować, więc wpłać proszę odpowiednią kwotę (24,79 zł) będąc zalogowanym na koncie antoni-czerny, a następnie wejdź proszę do zakładki Rozliczenia z Allegro będąc zalogowanym na koncie Client:107508033 i kliknij "wypłać nadpłatę". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów