anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto nie może być odblokowane?

Client:43332701
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2022-01-17-16-58-39-344_pl.wp.pocztao2.jpg

 dodam że wystawiłam przedmiot na allegro wpłaciłam 240 zł wpłaciłam 2 razy na PayU i konto mi zablokowali , a nawet nie wysłałam przedmiotu , na potwierdzenie z PayU czekam prawie dwa tygodnie i przysłali mi taką odpowiedź co mam robić żeby mieć odblokowane konto pozdrawiam i dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43332701 Seksownej odpowiedzi nikt chyba Ci tu nie udzieli, ale sensownej tak, o ile dokładnie opiszesz, na czym polega problem. Nie wklejaj obrazków, bo one nie są widoczne dla innych forumowiczów. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Masło maślane. W celu weryfikacji konta sprzedażowego na allegro, należało potwierdzić tożsamość np. za pomocą przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1,01 zł. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43332701 przykro mi ale decyzję na temat zdjęcia blokady może podjąć tylko dział bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:43332701
#7 Wielbiciel#

Tak jak już informowaliśmy w wiadomości nr 20323666 weryfikacja Pani konta nie przebiegła pomyślnie i konto nie może zostać odwieszone. Decyzja ta ma oparcie w art. 2.12 Regulaminu Allegro i jest podyktowana względami bezpieczeństwa. Jeszcze raz napiszę wystawiłam przedmiot na allegro klijent zapłacił zapłaciłam i ja 2 razy na PayU weryfikacja i konto zostało tymczasowo zablokowane prawie 2 tygodnie czekam na odpowiedź z PayU , dodam że przez allegro musiałam oddać klijentowi pieniądze bo sama nie mogłam tego zrobić chodź pieniądze były widoczne ale nawet nie mogłam ich odesłać ani wybrać a jeszcze jedno allegro prosiło o zdjęcie dowodu osobistego oraz przedmiot który wystawiłam to też im wysłałam , kilka dni cisza i wczoraj napisałam a dziś dostałam taka odpowiedź co znajduje się na samej górze 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43332701  Nic nie możesz zrobić. Konto nie zostanie odwieszone. Allegro nie ma do Ciebie zaufania. Prawdopodobnie nie wysłałaś towaru po wpłacie. 

Klient, nie Klijent. Choć, nie chodź. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I tak jest na Allegro, piszesz do nich , prosisz, czekasz i może się uda.🙂

oznacz moderatorów