anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na allegro lokalnie nie mogę dwóch wygranych licytacji wysłać w jednej paczce ??

MAMY ROZWIĄZANIE!
Timo-A
#2 Obserwator#

Witam. Klient  wylicytował aż w 3 aukcjach i nie da się połączyć w jedną przesyłkę. Dlaczego??

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

@Timo-A Bo nie ma takiej opcji w systemie, możesz po ustaleniu z kupującym wysłać w jednej, nic nie stoi na przeszkodzie.

oznacz moderatorów
Timo-A
#2 Obserwator#

Tak, tyko tamte wiszą i powiadamiają mnie cały czas że nie wysłałem a nie ma przycisku anulowania pozostałych.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To nie ma żadnego znaczenia na AL, możesz wkleić na czacie nr przesyłki.

oznacz moderatorów
Timo-A
#2 Obserwator#

Nie rozumiem, klient nie dokończył płatności bo czeka aż wyskoczy mu że może 3 licytacje wysłać jedną paczką 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może opłacić osobno a Ty mu wyślesz w jednej paczce, inaczej się tam nie da.

oznacz moderatorów
Timo-A
#2 Obserwator#

Teraz już wiem, właśnie otrzymałem wiadomość od allegro, że te dwie co będą wisieć anulują sie po 7 dniach i wystawią automatycznie a ja mam pilnować i szybko je usunąć ręcznie. Paranoja i burdel w panelu dla sprzedającego 😕 No ale ważne żeby prowizja dla allegro się zgadzała:/ Teraz już rozumiem tych co sprzedają na różnych forach fb. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ok. czyli powinno być tak kupujący opłaca je wszystkie po kolei a ty po porozumieniu z kupujący łączysz je w jedna paczkę i wysyłasz, nr przesyłki wstawiasz na czacie, Tamte wyłączasz wznawianie, wiesz jak?

oznacz moderatorów
Timo-A
#2 Obserwator#

No tak tylko zapłaci za wszystkie przesyłki i ja mam mu potem zwrócić? Do wyłączania wznawiania jeszcze nie doszłem,

oznacz moderatorów
Timo-A
#2 Obserwator#

Dzięki za linka, przydatny.  Ale z tymi nie łączonymi przesyłkami to masakra.

Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów