anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać moich ofert na Allegro mimo iż są na Allegro Lokalnie?

acrobat1
#7 Wielbiciel#

Wyszukując moje oferty na Allegro, niektóre się pojawiają w wynikach, inne nie. Wszystkie są widoczne w Allegro Lokalnie, jeśli użyję wyszukiwarki Allegro Lokalnie.

Na jakiej zasadzie to działa, że niektóre moje oferty nie są widoczne w Allegro. Ogranicza to możliwość sprzedaży.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@acrobat1 może masz włączony filtr Połącz te same oferty

ja widzę u Ciebie acrobat1 (23 oferty)

oznacz moderatorów

acrobat1
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi tu o filtr Połącz te same oferty. Mam go wyłączonego. Lista ofert jest widoczna po wyszukiwaniu po użytkowniku, ale np. wyszukując "shell bmw" żaden z wyników nie pokaże jednego z dwóch produktów zawierającego te słowa w nazwie / opisie przedmiotu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@acrobat1 ale w wyszukiwarkę wpisujesz z cudzysłowie "shell bmw" ? Jak tak to Ci nigdy nie znajdzie no chyba, że masz taki tytuł.

oznacz moderatorów

acrobat1
#7 Wielbiciel#

bez cudzysłowa 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@acrobat1 ja po wpisaniu frazy shell bmw znalazłem twoje autka na 5 i 6 stronie spośród 399 ofert

oznacz moderatorów

acrobat1
#7 Wielbiciel#

Tak, teraz je widzę...

Tylko słabo szukać wśród różnych kategorii i 399 ofert niemających nic wspólnego z autkami.

Problemem są różnice w kategoriach w Allegro i Allegro Lokalnie - nie pasują do siebie i po zawężeniu kategorii znalezionych aukcji, pojawia się tylko kategoria z Allegro.

Nie wiem, czy jest to celowe działanie, czy nie, ale w ten sposób przedmioty z Allegro Lokalnie są pomijane w filtrowaniu przez Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro to totalny bałagan teraz.

oznacz moderatorów

acrobat1
#7 Wielbiciel#

No niestety, z platformy łatwej i przyjemnej dla niebiznesowych sprzedawców doszliśmy do platformy sprzedażowej, a odprysk jakim jest Allegro Lokalnie z prowizjami na poziomie kosmicznym i całą masą niedoróbek jest po prostu słabe. Od 22 lat kupowałem i sprzedawałem drobiazgi ale teraz jest coraz gorzej, blokada nowej sprzedaży na Allegro zmusiła mnie do używania gorszej wersji. Mam nadzieję, że doczekam się konkurencji w tej dziedzinie...

oznacz moderatorów