anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa przez Allegro One

karolmod
#1 Nowicjusz#

Witam, sprzedałem towar a klient wybrał dostawę Allegro One. U mnie nie ma paczkomatu najbliższy ponad 60 km. Co w takim wypadku zrobić, jak anulować tą przesyłkę. Z klientem dogadałem się że wyśle paczkomatem Inpost tylko nie chcę problemów na Allegro Lokalnie. Co teraz robić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@karolmod oddaj kasę przez allegro jak nie wypłaciłeś, zwrócą CI opłaty i poproś o ponowny zakup, taniej wyślesz przez allegro, lub jak to nie problem nadaj przez InPost tyle że wtedy będziesz minimum 5 zł w plecy, podaj numer paczki w wiadomości i zapomnij 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karolmod
#1 Nowicjusz#

Dzięki, też tak myślałem ale pośpieszyłem się i już zamówiłem przesyłkę paczkomatem i ją opłaciłem. Następnym razem przy wystawianiu odznaczę opcję Allegro One teraz nawet nie wiedziałem że jest coś takiego. Tylko czy nie będzie problemów w Allegro Lokalnie że niby nie nadałem przesyłki?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karolmod na Loklanie nie ma żadnego śledzenie itp. jedynie będzie wołał o nadanie tej etykiety, ale jak uzgodniliście paczkomat i podasz mu numer paczki w wiadomości, możesz spać spokojnie 🙂 a jak był to zakup smart to jesteś więcej w plecy 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karolmod
#1 Nowicjusz#

Dzięki za info, zaraz wyślę info z numerem przesyłki aby było widać w Allegro i będzie ok.

oznacz moderatorów