anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłaszać gagatkow nieplacacych za aukcje?

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Gdzie zgłosić gagatka, który posypał mi aukcje licytują zegarek warty max 500zl przebił na 800zl i teraz stracilem tydzień czasu, stracili inni licytujący, stracę kolejny tydzień bo gość ma 5 dni na zapłatę?

 

Gdzie takiego zgłosić? 

 

To była moja ostatnia aukcja na allegro lokalnie, nie zarobicie już na mnie frajerzy. Kończę z tym ale tego bym chciał utemperowac. 

 

Gdzie to zgłosić? 

 

Allegro lokalnie to dno, facet licytuje nawet podobno sądownie przegram sprawę bo nie doszło do zawarcia umowy haha.. Parodia 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Właściwie to nie wiadomo co Ci odpisać? 😐

oznacz moderatorów

Olgierdwawa
#8 Zapaleniec#

Mam to samo, to jakaś plaga, a najgorsze, że allegro dobrze o tym wie i ma to w d*** 😡

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

To chyba najgorsze że widzą co się dzieje i nie reagują, a po drugie kupujący podobno przez wygranie aukcji od razu ma dane sprzedającego 

oznacz moderatorów

Olgierdwawa
#8 Zapaleniec#

Tak, dostaje wszystko na tacy łącznie z numerem telefonu, a my tylko nick i imię. 

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Haha to niezła komedia, gdzie ochrona danych osobowych? Parajona ostatni raz wystawiłem cokolwiek na alledno

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zeusik6 zasady są takie, że kupujący ma 5 dni na zapłatę i nie możemy zakładać z góry, że tej licytacji nie zapłaci. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Ok a gdyby nie zapłacił to gdzie to zgłaszać? Widzę po tematach że nie jestem sam, dlaczego nic z tym nie robicie? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zeusik6 jeśli nie zapłaci, to oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach. Sprawdziłam konto tego kupującego i na razie nie mamy podstaw, żeby zakładać, że nie zapłaci za ten przedmiot. Nie jest podejrzane konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Wznowi się i w tej wznowionej znowu przebije na kwotę przy której każdy odpuści i tak będę się bujał z tym rok aż się znudzi? Powinna być czarna lista. Czemu nie ma? 

oznacz moderatorów