anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę środki za sprzedane przedmioty?

apodlaska
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas temu wystawiłam kilka przedmiotów i jeden sprzedałam na allegro. Nie otrzymałam środków z tej płatności, towar wysłałam. Mam kolejnego klienta, który coś chce kupić, ale tym razem przedmiot ma, większą wartość i mam obawę, że środki znowu nie dotrą. Jak to działa? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Wysyłasz nie mając kasy na koncie? musisz mieć środki tu, nie masz nie wysyłasz:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@apodlaska obie wpłaty od kupujących są tutaj w zakładce Środki i historia operacji. Aby je wypłacić na Twoje konto bankowe, proszę aktywuj konto do wypłat. W zakładce kliknij [aktywuj konto do wypłat], zostaniesz przeniesiona do Ustawień wypłat wypełnij formularz, wybierz jak wypłaty mają być realizowane oraz wykonaj przelew weryfikacyjny. To ważne - aby weryfikacja przeszła pomyślnie, dane właściciela rachunku bankowego muszą być takie same jak dane właściciela konta Allegro, a numer podany w formularzu musi być taki sam jak ten, z którego został wykonany przelew. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów