anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu sprzedający ma na wysłanie paczki ?? Allegro Lokalnie

Idź do rozwiązania
Slow4You
#10 Popularyzator#

Witam Allegrowicze . Kupiłem na Allegro lokalnie dwa przedmioty po atrakcyjnej cenie u jednego sprzedawcy . Paczka ma już nr nadania ale sprzedający zwodzi mnie i nie wysłał paczki ani wczoraj ani dzisiaj . Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić na aukcji deklarowany czas wysyłki ?? Czy jest taka możliwość  
??  Po jakim czasie mogę założyć dyskusję sprzedającemu ??  

Dziękuje za odpowiedzi 

 

Slow4You 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
komis-bell
#17 Koryfeusz#

@Slow4You Na Lokalnie zgodnie z regulaminem sprzedający - o ile w ofercie nie wskazał inaczej - ma 7 dni na nadanie przesyłki. 

oznacz moderatorów
Slow4You
#10 Popularyzator#

@komis-bell  Podziękował za szybką odpowiedż .  Siedem dni mogę poczekać .  Rozumiem że ludzie nie zawszę mają czas . Zobaczymy jak będzie . Ja  np. dbam jak tylko mogę żeby paczka była szybko spakowana i wysłana . Czasami latam do paczkomatów o 1 -2- 3 w nocy , żeby kurier zwinął przesyłkę za  pierwszym razem z paczkomatu . 

oznacz moderatorów
Agent555
#16 Inspirator#

Na allegro lokalnie nie sprawdzisz deklarowanego czasu wysyłki. Sprzedawca ma 7 dni na wysłanie przesyłki. Jeśli po tym czasie nie wyślę przesyłki możesz otworzyć dyskusję

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusję możesz już założyć jak masz jakieś wątpliwości, ale sprzedajacy ma 7dni o ile nie deklarował innego terminu wysyłki.

oznacz moderatorów
Slow4You
#10 Popularyzator#

@Agent555,   @LEW433   Dzięki za szybką odpowiedz . Każdy dostał po punkcie 😄 

oznacz moderatorów
batot
#1 Nowicjusz#

Daj spokój ja kupiłem 3 przedmioty na allegro lokalnie i żaden sprzedawca nie wysłał. Obecnie czwarty raz i jak na razie od 2 dni sprzedawca także nie wysłał. Dla mnie allegro lokalnie to straszny niewypał i więcej tam nic nie będę kupował - szkoda nerwów.

oznacz moderatorów