anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja o zakupie i podejrzany link od "kupującego"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:46488952
#3 Debiutant#

Dzień dobry, dziś wystawiłam przedmiot na sprzedaż i właśnie dostałam wiadomość, że ktoś go kupił, jednak zamiast opłaty za przedmiot dostałam wiadomość z podejrzanym linkiem, czy to próba oszustwa?  

1000018970.jpg

 jak można anulować ten zakup by przedmiot był znowu dostępny ? Dziękuję 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46488952 tak oszustwo, kupił i nie opłacił a wysłał link do wyłudzenia danych do konta !!!

Opłata jest naliczana dopiero jak zapłaci, więc jak nie dokona tego przez allegro to oferta się wznowi po 5 dniach 😄 ale możesz śmiało wystawić od razu bo to wyłudzenie a  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zaraz zablokują jego konto 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46488952 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto. 
Nieopłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane po 5 dniach, a oferta wznowiona. 
Jeśli nie chcesz czekać, możesz wystawić ofertę ponownie, tylko anuluj wznowienie tej pierwszej, taka opcja pojawi się na 24h przed planowanym wznowieniem w tej zakładce, otrzymasz też e-mail w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Krekels
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam Czy mógłbym poprosić o zablokowanie tego kupującego ? I wznowienie oferty, którą ta osoba kupiła ? Dziękuję i pozdrawiam 

Screenshot_2024-04-10-17-59-39-986_pl.allegro.sale.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krekels dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto. Nie możemy wznowić oferty. Po 5 dniach nieopłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a oferta wznowiona. 
Jeśli nie chcesz czekać, możesz wystawić ofertę ponownie, tylko anuluj wznowienie tej pierwszej, taka opcja pojawi się na 24h przed planowanym wznowieniem w tej zakładce, otrzymasz też e-mail w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:72359830
#1 Nowicjusz#

Witam,

Dostałem wiadmość: "Dzień dobry. Opłaciłem "iPad Air FIOLETOWY + Apple Pencil 2 gen. + ETUI" przez AllegroLokalniie "kupp teraz"." @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Chciałbym zgłosić podejrzenie o oszustwo.

 
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72359830 podaj proszę login osoby, która wysłała do Ciebie tę wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@artczi niestety tak. Dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zabezpieczyliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
artczi
#2 Obserwator#

dziękuję - zeskanowałem kod ale nie zaplaciłem. zmylił mnie fakt , że klient jest od ponad 4 lat.

oznacz moderatorów