anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować wypłaty jeśli nie mam konta w banku?

Client:57551991
#2 Obserwator#

Cześć, mam małą zagwozdkę. Nie mam swojego konta bankowego, a żeby aktywować wypłaty jest ono potrzebne. Podałem więc konto członka rodziny a dane do wypłaty z danymi z konta Al różnią się tylko imieniem. Aktywacja wypłat przejdzie czy będzie jakiś z tym problem?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Nie przejdzie, dane konta allegro i konta bankowego takie same, możesz raz w miesiącu do 800zł wypłacić przekazem.

konto zwykłe – możesz wypłacić pieniądze:

  • przelewem na swoje konto bankowe
  • przekazem pocztowym – o ile kwota do wypłaty nie jest wyższa niż 800 zł
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57551991 przykro mi, ale w takim przypadku aktywacja konta się nie powiedzie. Dane konta Allegro i konta w banku muszą być takie same, aby weryfikacja się udała. Jeśli nie masz konta w banku możesz aktywować wypłaty przekazem pocztowym. Wypłaty przekazem pocztowym możesz zlecać tylko na adres w Polsce.PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. Przekazem pocztowym z Allegro Finanse możesz wypłacić jedynie całą zgromadzoną sumę i nie może być wyższa, niż 800 zł. 
Aby wypłacać pieniądze przekazem pocztowym, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij link, który się wyświetli, zaznacz proszę, że chcesz wypłacać pieniądze przekazem pocztowym. Sprawdź, czy adres do wypłat jest poprawny, określ, kiedy chcesz dostawać powiadomienia mejlowe. Następnie kliknij [aktywuj wypłaty] i [wypełnij formularz]. Formularz zapisze się na Twoim komputerze. Wydrukuj go i podpisz. Skan podpisanego formularza wyślij proszę na przekazy@payu.pl. Zrób to z adresu e-mailowego, który jest przypisany do Twojego konta Allegro.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów