anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować licytację

MAMY ROZWIĄZANIE!
kozlos1948
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o pomoc. Chce anulować aukcje lokalnie gdzie są oferty zakupu. Jeden z kupujących licytuje 50 tysięcy za telefon. Obawiam się że się pomylił i nie jest świadomy ceny jaką podał. Bardzo proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Anulować nie ale możesz zakończyć w takiej sytuacji, wg regulaminu wygrywa ten co w danej chwili daje najwięcej, Tu ewidentnie i tak nie opłaci- może celowo tak licytuje, ponieważ ma 5dni na opłacenie  i jak nie opłaci to nie ma zakupu.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kozlos1948 A jesteś świadomy tego, że nie masz prawa wogóle sprzedać tego telefonu? Nie jest on Twoją własnością tylko operatora sieci PLUS.

Pomijam już fakt, że Twoja oferta jest niezgodna z regulaminem allegro bo takie urządzenia są zakazane w sprzedaży.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@komis-bell " A jesteś świadomy tego, że nie masz prawa wogóle sprzedać tego telefonu? Nie jest on Twoją własnością tylko operatora sieci PLUS.

Pomijam już fakt, że Twoja oferta jest niezgodna z regulaminem allegro bo takie urządzenia są zakazane w sprzedaży."

Skąd to wszystko wiesz?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Niektórzy posiadają palantir🙄

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Zajrzałem z ciekawości do tej licytacji i w opisie było napisane, że telefon z plusa na raty. 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@komis-bell   "Zajrzałem z ciekawości do tej licytacji
Jak zajrzałeś? Tu nigdzie nie ma linku ani nr oferty.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Wyszukałem konto autora tematu. Obecnie licytacja zniknęła z tego co widzę. 

oznacz moderatorów