anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak otrzymam płatność?

Client:91962616
#1 Nowicjusz#

Jestem nowy na Allegro i nic nie wiem.
Pozycja 1: Jak otrzymam płatność?
Pozycja:2 Załóżmy, że umieściłem ogłoszenie. Mówiło się, że 1 zł (za 30 dni) zamiast 13,99 zł. Ile mam zapłacić w 30 dni? Lub jak mogę zakończyć reklamę?
 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:91962616 płatność zawsze przychodzi tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ i za wczasu se aktywuj żeby wypłacać na swoje konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91962616 rozumiem, że oferty będziesz wystawiał na Allegro Lokalnie. 
1. Wpłaty od kupujących będą w tej zakładce. Po weryfikacji konta do wypłat możesz wypłacać je na konto bankowe. Aby zweryfikować konto wejdź proszę tutaj, wypełnij formularz i wykonaj przelew weryfikacyjny do obu operatorów. Dane na koncie bankowym i dane właściciela konta Allegro muszą być takie same, a przelew musi być wykonany z numeru konta podanego w formularzu, aby weryfikacja się udała. 
W przypadku operatora PayU weryfikacja może zając do 3 dni roboczych w przypadku operatora Przelewy24 do 5 dni roboczych.

2. Rozumiem, że piszemy o tej promocji
Wyróżnienie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni w przypadku Ogłoszenia, po upływie 10 lub 30 dni w przypadku Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” oraz po upływie 7 dni w przypadku Ogłoszenia z Licytacją. W przypadku zakończenia Ogłoszeń przed planowanym automatycznym wyłączeniem, opłata za wyróżnienie nie podlega zwrotowi. Jeśli weźmiesz udział w promocji to za wyróżnienie zapłacisz  1 zł.

Zachęcam Cię do zrobienia bezpłatnego kursu Akademii Allegro na temat sprzedaży na Allegro Lokalnie. Na pewno ułatwi Ci to pierwsze kroki 🙂 Tutaj kurs o opłatach. 
W razie problemów, możesz zawsze liczyć na pomoc naszej społeczności na Gadane! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów