anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się ustrzec przed kupującymi którzy nie płacą?

Gawendas
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Jestem na Allegro już ponad 20 lat i to co się teraz dzieje to jest tragedia. Dużo aukcji mam takich że ktoś kupuje i nie płaci lub kupuje i po dosłownie kilku minutach pisze że chce anulować zakup. Czy można w jakiś sposób ustrzec się przed takimi użytkownikami. Zgłaszałem do Allegro ale nie potrafią pomóc bo nie obchodzą ich sprzedający tylko kupujący. (mam nawet taki przykład, ktoś kupił ode mnie rzecz i nie zapłacił i zgłosił do Allegro dyskusję, że nie otrzymał towaru i co? i ja się musze tłumaczyć za debila co nie zapłacił...)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno coś Ci doradzić, wiele złego się tu dzieje, z pewnością nie warto udostępniać odbioru osobistego i pobrań z prowizją problemy. Ustrzec się po prostu nie da.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

oprócz kasa na konto to wysyłam innych form zapłaty nie udostępniać to nie da się ustrzec bo to wylęgarnia patologii jest. Promować tez nie promuj bo wyrzucasz kasę w błoto jak kupi i nie zapłaci. Albo zmienić platformę na bardziej user friendly

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jedynie co to pozbądź się najbardziej kłopotliwych form dostawy (odbiór osobisty ,za pobraniem) . Takich osobników trudno wytępić najpierw licytują lub kupują na kup teraz a potem dopiero sprawdzają czy to samo nie jest gdzieś wystawione taniej i rezygnują . 

oznacz moderatorów

na-100
#7 Wielbiciel#

U mnie podobna sytuacja dlatego zrezygnowałam z odbiorów osobistym i nie wysyłam za pobraniem.

oznacz moderatorów