anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uniknąć spłacania rekompensaty która otrzyma kupujący?

Client:102247907
#1 Nowicjusz#

Niestety zostałam oszukana wystawiłam przedmiot który nie należy do mnie na grupie na Facebooku ogłosiła się pani która oferowała zapłatę za wstawienie ogłoszenia na allegro lokalne następnie kiedy klient przelał pieniądze kazla mi je sobie oddać a kiedy wielokrotnego pytałem kiedy wyślę przedmiot kupującemu usunęła wszystkie swoje wiadomości natomiast mam tą konwersacje która ewidentnie wskazuje na to że zostałam oszukana

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:102247907 Niestety : policja. Koniecznie zgłoś. Wyślij tego kopię do Allegro. Możesz dogadywać się z kupującym ale chyba marne szanse... Będziesz musiała zwrócić pieniadze - bądź kupującemu, bądź Allegro. Niestety kosztowna nauczka 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@Client:102247907 
Tak jak napisał @pinsplash koniecznie zgłoś się na policję i złóż zawiadomienie. Niestety czekać cię będzie zapewnie sprawa karna, a twoje zachowanie i współpraca z policją będą miały wpływ na wymiar kary. To, że ktoś cię oszukał, nie zwalnia cię z odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale jest to okoliczność łagodząca (za pewnie dostaniesz grzywnę lub zawiasy).

ps. Radzę skonsultować się z prawnikiem.

oznacz moderatorów