anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć wznawianie się oferty na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gerg-67
#7 Wielbiciel#

witam wystawiłem ogłoszenie za które wygrywający nie wpłacił jak je usunąć aby automatycznie się nie pojawiło po 5 dniach bo już nie jest aktualne a już to zrobiło musiałem je zakończyć a licytującemu wyjaśnić dlaczego jak nie wpłaci to znowu się pojawi 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

@Gerg-67 Moderator może to zrobić, podaj  nr @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Gerg-67
#7 Wielbiciel#

witam na licytacji pokazała mi się nie aktualna oferta poprzednia osoba nie zapłaciła i po raz kolejny licytacja sama się uruchomiła w której wzięła udział 1 osoba zamknąłem licytacje a wyjaśnieniem że jest nie aktualna ale jak nie wpłaci to znowu się pokaże jak definitywnie ją usunąć   

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powtarzasz wątki, moderator może usunąć, napisz nr oferty: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Źle, sprzedawca blokuje wznawianie i po sprawie. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Gerg-67 

W tym artykule masz instrukcję wyłączania wznawiania. Jeśli wyłączysz, ogłoszenie nigdy się nie wznowi;

Jak działa automatyczne wznawianie ogłoszeń

Automatycznie wznowimy Twoje ogłoszenie, jeśli:

  • w ogłoszeniu z opcją kup teraz kupujący w ciągu 5 dni nie zapłaci za przedmiot przez Allegro Finanse
  • w ogłoszeniu z licytacją zwycięzca w ciągu 5 dni nie zapłaci za przedmiot przez Allegro Finanse – usuniemy wtedy wszystkie złożone oferty, a licytacja rozpocznie się na nowo, z ustaloną przez Ciebie ceną początkową i czasem trwania 7 dni
  • nikt nie weźmie udziału w licytacji przez 7 dni od momentu jej wystawienia.

Jak wyłączyć automatyczne wznawianie ogłoszeń z opcją kup teraz i licytacją

Zrobisz to na 2 sposoby:

  1. Po 5 dniach od zakończenia ogłoszenia wyślemy Ci mejla zatytułowanego Kupujący nie zapłacił. Za 24h ogłoszenie będzie znów widoczne. Masz 24 godziny na decyzję – po tym czasie automatycznie wznowimy Twoje ogłoszenie.

Jeśli nie chcesz wznawiać ogłoszenia, wybierz Wyłącz wznawianie.

  1. Na 24 godziny przed automatycznym wznowieniem ogłoszenia wyświetlimy Ci opcję Wyłącz wznawianie w zakładce Zakończone ogłoszenia lub Zamówienia od kupujących.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

oznacz moderatorów