anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyeliminować nieuczciwych kupujących???

jurekbroda
#7 Wielbiciel#

Ostatnio dwóch klientów wylicytowało u mnie odznaki i nie placą. Odznaki sprzedaję dość tanio ale oni licytują dość wysoko ,powiedziałbym że nawet za wysoko. Czy można takich ludzi w jakiś sposób nie dopuścić do licytacji???  Na zwykłym allegro jest czarna lista a na lokalnym jest coś takiego??? Wiem że czarna lista ze zwykłego allegro nie działa na lokanym gdyż gość wpisany na taką listę licytuje mi na lokalnym allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jurekbroda Jeśli klienci nie opłącą zamówienia, nie będzie z nimi kontaktu, a następnie będą ponownie przystępować do licytacji, daj nam znać. Jeżeli taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy, nie mamy podstaw do podjęcia działań.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jedyny skuteczny sposób to rezygnacja ze sprzedaży.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Genialny pomysl😆

oznacz moderatorów

mm-computers
#11 Animator#

wbrew wszystkiemu nie jest taki zły - niech portal zrobi porządek z podobnymi zachowaniami. Jak spadnie liczba sprzedających to może zaczną ich słuchać (czasami) 🙂

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@jurekbroda  Jednak taka niby sprzedaż ma swoje zalety skoro wolisz licytację na lokalnym niż na Allegro.

To nic nie kosztuje a jest jakaś forma reklamy, promocji,  wiec nie narzekaj.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Na allegro lokalnie nie można nic zrobić, ani nie ma czarnej listy, ani nie można odwołać złożonej dla jaj oferty. Allegro nie chce takich opcji wprowadzić 😞

oznacz moderatorów