anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczke gdy kupujący wybrał płatność za pobraniem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:106658448
#8 Zapaleniec#

WItam dostałem zamówienie od kupującego płatność przy odbiorze za pobraniem. jak mam wysłać teraz paczkę? skąd pobiorę etykiete?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Nigdzie etykiety nie pobierzesz na Allegro Lokalne, poszukaj samodzielnie i wyślij. Uważaj bo jak nie odbierze to zostaną Ci koszty.

oznacz moderatorów
Client:106658448
#8 Zapaleniec#

I co w takim wypadku? Gdzie ja mam szukać tej etykiety? Da się jakoś anulować zamówienie i dogadać się z kupującym na zamówienie w zwykłym allegro?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106658448 Cześć. 🙂 Musisz samodzielnie nadać paczkę, poza Allegro. Możesz iść na pocztę, punktu paczkowego lub skorzystać z usług brokera kurierskiego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:106658448
#8 Zapaleniec#

Kupujący zapłacił już za wysyłkę czy ja idąc na pocztę będę musiał zapłacić za przesyłkę? czy jeśli kupujący zapłacił za przesyłkę i łączna kwota sprzedaży to 95zł razem z przesyłką to dostanę cała kwotę czy bez kosztów przesyłki

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106658448 Dostaniesz koszt przesyłki od kupującego razem z kosztami towaru 🙂 A właściwie sam musisz to wypłacić na swoje konto bankowe po aktywacji wypłat: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-aktywowac-usluge-payu-w-allegro-finanse-WvqmkZL6ycO 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący opłaca za towar + koszty wysyłki i cała kwota trafia do Ciebie.

oznacz moderatorów