anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować ze sprzedaży na Allegro Lokalnie?

isuzi
#2 Obserwator#

rezygnacja sprzedazy towaru po zakupie

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@isuzi jeśli dobrze rozumiem to co masz na myśli, to na Allegro Lokalnie zawierane umowy są wiążące, możesz jednak skontaktować się z kupującym za pomocą czatu Allegro Lokalnie i umówić się z nim na zwrot kosztów i odstąpienie od umowy.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Jessica__
#7 Wielbiciel#

Kupująca opłaciła już u mnie zakupiony towar, pieniędzy nie mam na koncie a bluzy nie mogę wysłać. Co mam zrobić? Zakup niby opłacony od 3 dni, pieniędzy na koncie nie ma. Kupująca zgadza się na odsłanie zapłaconej kwoty i anulowanie zakupu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jessica__ kupująca zapłaciła za ten zakup (36,99 zł - towar + koszt przesyłki). Środki najpierw trafiły na Twoje saldo PayU tutaj, a później (ponieważ masz ustawione autoatyczne wypłaty), zostały przelane na Twoje konto bankowe o numerze 37********011. 
Więc możesz bez obaw wysłać przesyłkę do kupującej. Etykietę wygenerujesz tutaj (w narzędziu nadawczym przewoźnika), ponieważ nie korzystałaś z Allegro Paczkomaty InPost - zachęcam Cię do udostępniania tej metody dostawy na przyszłość 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Jessica__
#7 Wielbiciel#

Transakcja,o której pisałam nie doszła do skutku - zwróciłam pieniądze kupującej.

Jak mogę odzyskać pobraną przez Allegro prowizję?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od osoby prywatnej nie podlega zwrotowi bez podania przyczyny (rezygnacja z zakupu), jeżeli nie opłaciłeś to nie ma problemu, jeżeli zapłaciłeś to skontaktuj się ze sprzedającym i dogadaj.

oznacz moderatorów