anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić płatność na Allegro Lokalnie bezpośrednio z Allegro Finanse?

JacobsssPro
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry

Ostatnio sprzedałem grę (online, wysłałem kod do gry) która nie działa więc chce zwrócić pieniądze kupującemu, lecz one nie trafiły jeszcze na moje konto ponieważ nie miałem wybranego konta na które mają trafić pieniądze.

Czy jest możliwość zwrócenia tych pieniędzy które są wciąż na moim koncie allegro? Czy nie ma takiej możliwości i muszę poczekać aż pieniądze trafią na moje konto?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@JacobsssPro Na Lokalnie, musisz poprosić kupującego o dane i numer konta bankowego i przelac mu ze swojego konta bankowego. Inaczej nie da rady.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JacobsssPro Cześć. Jeśli chcesz zwrócić wpłatę kupującemu, poproś go o jego dane i numer rachunku i zrób przelew bezpośrednio na jego konto. Nie ma możliwości zlecenia przelewu z Allegro Finanse. 

Żeby wypłacić pieniądze (przelewem na swoje konto) z Allegro Finanse musisz aktywować wypłaty PayU.  Zrobisz to w zakładce Ustawienia wypłat klikając w link podświetlony na niebiesko: 

ko_alka_0-1638541610257.png

Następnie uzupełnij swoje dane i wykonaj przelew weryfikacyjny (1,01 zł). Bardzo ważne - dane konta Allegro i dane konta na rachunku bankowym muszą być takie same. Pełną instrukcję znajdziesz tutaj. Weryfikacja PayU może trwać do 3 dni roboczych 🙂

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów