anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniążki na konto kupującego jeżeli już przelałam na swoje konto?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

Pan zakupił wczoraj rano, dzisiaj wpłynęły mi pieniążki na konto ale Pan jednak chce zrezygnować jak przelać spowrotem pieniądze jeżeli przelew był robiony przez aplikacje przelewy24?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
pinsplash
#21 Demiurg#

@Accessoriess Znany bug Allegro. Nie możesz. Musisz zwrócić bezpośrednio na konto, albo poczekać aż ktoś Ci wpłaci za inne aukcje.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

Czyli muszę poprosić o numer konta prywatnie ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Accessoriess Tak. Na Lokalnie nie zwrócisz przez Allegro Finanse nawet wtedy, gdy masz tam środki.

oznacz moderatorów
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki 🎁

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Accessoriess Na konto mam na myśli ze swojego banku do jego banku ( musisz go o to poprosić).

Czy sprzedałeś jako firma? Jeżeli nie to Kupujący nie ma prawa do odstąpienia bez podania przyczyny

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

Nie jako osoba prywatna. 
kupil, strasznie wydziwial w SMS oczekiwał ze jeszcze osobiście dostarczę bo bardzo mu zależało, nagle zrezygnował i jest mnóstwo problemów z nim. Notorycznie wypisuje kiedy otrzyma pieniądze i zgłasza mnie jako ze ze mną jest problem ze zwrotem. Nie polecam!

oznacz moderatorów
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo nie odbiera telefonu od samego początku zamówienia. Jak skontaktować się z Allegro, tak żeby zgłosić ta sytuacje ?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Accessoriess Nie masz obowiązku zwrotu! Zakup jest finalny, To tylko twoja dobra wola. Jeżeli mas z nim problemy to sam napisz do Allegro i opisz sytuację.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

Czyli mogę dzisiaj mu nadać przesyłkę i ewetualnie niech on się bawi w zwrot towaru jeżeli będzie tego chciał?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Accessoriess Oddaj mu te pieniądze. Nie ma nic gorszego, niż niezadowolony klient. Wyślesz mu towar na siłę, będzie szukał pretekstu aby nie odebrać, a jak odbierze znajdzie 10 powodów do reklamacji, będzie zakładał spory, włączy się Allegro, będzie grozić zawieszeniem konta itp. Po co Ci to?

oznacz moderatorów
Accessoriess
#7 Wielbiciel#

No tak skontaktuje się z Allegro, i z nim rozwiąże problem tak żeby był zadowolony chociaż chyba będzie to ciężkie 🙂 bardzo dziekuje za odpowiedzi. 

oznacz moderatorów