anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić wpłatę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43332701
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie mam pytanie jak zwrócić pieniądze klijentowi jeśli towar nie został wysłany a mam k

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43332701 czy możesz napisać coś więcej? Widzę, że miałaś oferty na Allegro Lokalnie, tam nie ma systemowych zwrotów, aby zwrócić wpłatę kupującemu poproś go w wiadomości na czacie Allegro Lokalnie o numer konta do zwrotu wpłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:43332701
#7 Wielbiciel#

Tak tylko że ponad tydzień czekam na allegro PayU na potwierdzenie cały czas weryfikacja nawet 2 razy wysłałam ale już napisałam do allegro i mają mi zrobić przelew na konto klienta nawet nie mogłam wysłać mu zamówionego produktu ponieważ nie byłam pewna czy dostanę zwrot pieniędzy . Dziękuję bardzo za pomoc i wsparcie pozdrawiam 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43332701 Nie zakładaj nowych wątków, bo nie wiadomo, o co chodzi. Pisz w jednym, masz tam opcję ODPOWIEDZ. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43332701 już wszystko rozumiem 🙂 Moja koleżanka zajęła się zwrotem wpłaty dla kupującego oraz skierowała sprawę blokady na Twoim koncie do odpowiedniego działu. Poczekaj proszę na naszą odpowiedź w sprawie nr. 20485692. 
Jeżeli chodzi o aktywowanie wypłat to aktywowałaś je dla operatora Przelewy24. Gdy zdejmiemy już blokadę z Twojego konta, wejdź proszę tutaj i w cześci poświęconej operatorowi PayU wybierz prosze [przejdź do banku] wykonaj przelew weryfikacyjny (dane właściciela konta Allegro i rachunku w banku muszą być identyczne, a przelew musi być podany z konta podanego w formularzu). 
Gdybyś miała z tym problemy, napisz tu proszę ponownie, chętnie pomogę!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów