anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakim cudem kupujący zaplacił 0.00 za przesyłkę?

kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

Książka wystawiona na AL.

CENA 3.99

dostawa "Allegro Paczkomaty Inpost 8.99"

 

Tymczasem dziś w nocy ksiazka się sprzedała. 

Kupujący zapłacił 3.99 w tym Allegro paczkomaty Inpost 0.00 !!!

 

Przecież w ten sposób jestem stratny i do transakcji dopłacam.

 

Co w takiej sytuacji mam robić?

 

Dotyczy aukcji B67733FF-7368-42E1-92FA-8C9DC09FA244

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Wysłać, trzeba było inaczej wystawiać. Niestety tu było pisane wielokrotnie że nie opłaca się sprzedawać za drobniaki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kalmar1967 

@LEW433 Znowu się myli, zobacz promocję;

Wystarczy, że wystawisz przedmiot na sprzedaż przez aplikację mobilną Allegro Lokalnie i określisz cenę  dostawy na kwotę nie wyższą niż 11 zł.

Wszystkie Twoje ogłoszenia, które będą miały dostawę w takiej kwocie, oznaczymy specjalną ikoną “dostawa 0 zł”. Jeśli klient kupi Twój przedmiot, on nie zapłaci za dostawę, a Ty otrzymasz od Allegro Lokalnie pełną kwotę- cenę przedmiotu wraz z kosztem dostawy, jaki ustawisz podczas wystawiania przedmiotu.

Promocja obejmuje pierwszych pięć sprzedanych przez Ciebie przedmiotów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

https://zobacz.allegrolokalnie.pl/aplikacja-mobilna#chce-wysylac-za-darmo-na-czym-polega-promocja-

Regulamin;

Promocyjna dostawa zostanie rozliczona za pośrednictwem Konta przez uznanie narzędzia rozliczeniowego Uczestnika Promocji w ramach sekcji Allegro Finanse w ciągu 3 dni roboczych

Allegro odda Ci koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

Ja nie wystawiałem przez apkę Allegro Lokalnie, tylko przez apkę Allegro. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kalmar1967 Otrzymasz zwrot kosztu wysyłki, zapytaj na czacie Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=deaeb72e-573a-4c73-9a8d-79fb2e16f5f1

oznacz moderatorów