anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy Allego wprowadzi możliwość Blokowania w aukcjach ludzi którzy nie płacą za wygraną licytację?

dabet
#7 Wielbiciel#

Kiedy Allego wprowadzi możliwość Blokowania w aukcjach ludzi którzy nie płacą za wygraną licytację allegro lokalnie i kup teraz? Przypominam, że zgodnie z polskim prawem są oni zobowiązani do sfinalizowania zawartej umowy. Bo jakbyś ty jako sprzedający się nie wywiązał z umowy to by były dymy, a tu nic. Mało śmieszny żart. Dlatego traktujcie to jako petycję do allegro i zachęcam do podpisów.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dabet Nie planujemy wprowadzenia takiego rozwiązania w najbliższym czasie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dabet
#7 Wielbiciel#

W takim razie jak zamierzacie "walczyć" z tą plagą. My jako sprzedający tracimy od groma czasu na licytacjach (7+5+7...dni) ja jedną tylko licytację a problem może się powtórzyć. A czy ja tak mogę sobie nie wysłać kupionego przedmiotu ?

oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#

No co Ty! Tracić czas sobie możesz bo to wyłącznie Twój stracony czas, ale wysyłać sprzedany przedmiot MUSISZ bo taki obowiązek wynika z regulaminu. Aha. Jakby to Ci się nie podobało, to możesz z tej platformy się wypisać. 

oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#

Nie można by napisać prawdy? "W allegro lokalnie nie wprowadzimy możliwości blokowania kont nierzetelnych kupujących". Było by chyba uczciwiej.

oznacz moderatorów