anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będę mogła pobrać etykietę

Dunaj-n
#8 Zapaleniec#
Dunajn_0-1633072977872.jpeg

 

Dunaj-n
#1 Nowicjusz#

Kupujący napisał mi "nigdzie nie mam możliwości wybrania miejsca".

I druga wiadomość od kupującego: Witam, nie miałam nigdzie opcji wybrania który orlen.

 A ja nie mam możliwości pobrania etykiety. Proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

No bo nie ma , pobiera i odsyła na własny koszt na Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Dunaj-n Jeżeli kupujący nie widzą odpowiednich pół do wyboru adresu dostawy, powinni wyczyścić lub zmienić przeglądarkę.

Napisz, czy rozumiesz odpowiedź @LEW433 ? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

💩 Ciebie nie, nie bawimy się w tym samym szambie, to twoje środowisko.💩

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego tolerujecie na AG obecność tego wyjątkowego chama i prostaka @LEW433 ?

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Bo tolerują też Ciebie. Oboje zarobicie blokadę, jak nie przestaniecie się zachowywać jak dzieci. 😑

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94057046 Nie razi Cię, co ten cham wypisuje? Dziwne. Ja pytam tylko o to, czy autor wątku go zrozumiał, a ten prostak pisze o szambie i oznacz mój post sam widzisz czym.

Nawet przed zaostrzeniem regulaminu AG takie dziadostwo było karane, teraz jest dozwolone.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Napisałem dosyć wyraźnie, że oboje zachowujecie się jak dzieci. Więc tak, razi mnie jego zachowanie. Jednak twoje nie jest lepsze, prowokujesz, obrażasz ludzi, wymyślasz historyjki i mieszasz z błotem. To straszna hipokryzja.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94057046 Nie razi Cię jego zachowanie, bo on jest niegroźny dla sprzedawców, nie potrafi skutecznie pomagać kupującym. Moje Cię razi, bo ja to potrafię.

Gdzie ja obrażam ludzi? Co ja wymyślam? Gdzie ja kogoś mieszam z błotem? Kłamiesz.

Poza tym nie jesteś uprawniony do oceny żadnych zachowań i wydawania werdyktów, nie staraj się więc wyręczać administratora tego forum. To nie jest Twoją rolą. Nie jesteś też pierwszym i ostatnim sprzedawcą, który chciałby mnie wyrzucić z tego miejsca.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 @LEW433 Obu Panów, proszę o spokój i jeśli nie macie nic więcej do dodania na temat wątku, kończymy go.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Zwróć uwagę, że tylko dwie osoby na tym forum mają jakąś skazę psychiczną na moim punkcie, dlatego wpisują sobie w stopkę mój nick lub wyraźnie do niego nawiązują. Dobrze wiesz, które to osoby. Dobrze też wiesz, że takim działaniem prowokują mnie każdym swoim postem. To Wasza wina, że tak się dzieje, bo tego nie zabraniacie.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 @LEW433 AG to nie jest piaskownica, żebyście w siebie rzucali piaskiem 😑

oznacz moderatorów