anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy pojawią się opcje edycji w sekcjach „Zam. od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszenia"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Kiedy pojawią się nowe opcje edycji w sekcjach „Zamówienia od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszenia”? Lekki nieład robi się w tych sekcjach jeśli ktoś dużo sprzedaje lub rezygnuje ze sprzedaży wystawionego przedmiotu.

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KLINIA-1984 Jakie konkretnie opcje edycji chciałabyś dodać?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
roztocze11
#9 Pomysłodawca#

koniecznie opcje usuń w zakończone ogłoszenia i w zamówieniach od kupujących.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@roztocze11 W "kupionych" jest "usuń" i zobacz ile problemów to generuje, bo co chwila ktoś chce żeby mu przywrócić zakup😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
roztocze11
#9 Pomysłodawca#

Mówimy o allegro lokalnie ?  W zakładce "zamówienia od kupujących" nie ma opcji "usuń" mam aukcje gdzie kupujący kupili zapłacili a ja nie mogę usunąć konkretnej aukcji i tak sobie wiszą od początku allegro lokalnie

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@roztocze11 Nie, mówimy o allegro (bez lokalnie), skąd zamówienia znikają po 6. miesiącach (podejrzewam, że tak samo jest na AL). Zakończone oferty natomiast znikają po 2. miesiącach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
roztocze11
#9 Pomysłodawca#

tu nie chodzi o znikających aukcjach po jakimś czasie na allegro, mi zależy abym miał możliwość usunięcia aukcji na allegro lokalnie w zakładkach  "zakończone ogłoszenia" "zamówienia od kupujących" czy to takie niezrozumiałe, dlatego ktoś założył watek z tym problemem patrz początek wątku  "Moje zakończone ogłoszenia - nowe opcje edycji"

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@roztocze11 Czy ja napisałem niewyraźnie? Z ww. zakładek zakończone oferty oraz zamówienia znikają odpowiednio po 2. i 6. miesiącach. Na allegro. Więc zapewne na allegro lokalnie jest podobnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Knowhere wiesz to na pewno czy tylko zgadujesz, że te aukcje po pewnym czasie na allegro lokalnie znikną? Oczywiście dodanie opcji usuń w obydwu sekcjach to byłby dobry pomysł.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@KLINIA-1984 Ręki sobie uciąć za to nie dam, dlatego zawsze można zapytać którąś z moderatorek - @_HolaOla_ to jak to jest?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#11 Animator#

@Knowhere  znowu porównujesz Allegro z Lokalnie. Kiedy zrozumiesz, że są to kompletnie różne portale?

 

Na Lokalnie mam wszystkie zakończone, pierwsza sprzedana rzecz z "Kupione: "

 

Nie ma opcji "usuń", samo się też nie usuwa.

 

Kolejny problem to brak możliwości czyszczenia PM, śmietnik okrutny. Allegro ignoruje wszelkie problemy a na e-mail odpisują w stylu "przekazane do odpowiedniego działu", hehehehe

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Crow_Empire Ja rozumiem, że to są dwa oddzielne portale. I rozumiem też, że AL to projekt o niższym priorytecie, w dodatku we wczesnej wersji beta. Ty też powinieneś to zrozumieć (czyt. na Twoimi miejscu nie liczyłbym na szybkie wprowadzenie ww. opcji).

PS Oferty z zakładki "kupione" (zdecyduj się, bo wcześniej pisałeś tylko o zakończonych ofertach oraz o zamówieniach) znikają na allegro po ok. 1,5 roku, natomiast wiadomości w centrum (na AL to chyba się zwie czat) po ok. 7 miesiącach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#11 Animator#

 

Rozmawiamy o Lokalnie, o wskazanych na screenie zakładkach. Mam wszystko od 4tego listopada a więc nie usuwają się.

 

Nigdzie nie wspomniałem o zakładce "Kupione", skąd to wziąłeś?

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Crow_Empire

"Nigdzie nie wspomniałem o zakładce "Kupione", skąd to wziąłeś?"
Bo tak jakoś piszesz łącząc wszystko w jednym zdaniu "Na Lokalnie mam wszystkie zakończone, pierwsza sprzedana rzecz z "Kupione:", a ja mam dziś nieco słabszy dzień i nie bardzo mogę się skupić😒

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Jeśli allegro lokalnie chce być konkurencją dla według mnie lepszego **piiip**-a to musi dodać opcje USUŃ w kategoriach „Zamówienia od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszenia” bo jak ktoś się nie rozwija to stoi w miejscu.

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

I co z tymi nowymi opcjami edycji, dzieje się coś w tym temacie? Wątek do zamknięcia czy któryś z moderatorów odpowie czy będą jakieś zmiany w najbliższym czasie bo „konkurencja” nie śpi.

oznacz moderatorów
kasiek75jer
#7 Wielbiciel#

A z tym się nie zgodzę, mam zakończone ogłoszenie ponad rok temu i nadal się wyświetla nic nie zniknęło a ja nadal dostaję zapytanie o produkt

 

oznacz moderatorów
casalinga
#2 Obserwator#

Nie można usunąć zakonczonych aukcji na allegro lokalne.

Ani tych ktore ja usunęlam ani tych ktore ktos kupił i nie zaplacił.

Dziś wystawila mi sie aukcja  automatycznie  z rzeczą ktorej juz nie mam .

 

oznacz moderatorów
pomorzanka1945
#8 Zapaleniec#

w moich zakończonych są ogłoszenia z 2019 i nie mogę ich usunąć

oznacz moderatorów
roztocze11
#9 Pomysłodawca#

Na jakim etapie są wprowadzanie nasze sugestie odnośnie zakończonych aukcji na allegro lokalnie, czy w ogóle brane są pod uwage.

oznacz moderatorów