anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klien kupił mój przedmiot (odbiór osobist płatne przy odbiorze) ale nie ma z nim kontaktu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
rumot59
#8 Zapaleniec#

Wstawiony przedmiot kupno (odbiór osobisty płatne przy odbiorze) i wyróżniony  opłat (18 zł) klient o niku Mariusz(Kakti 88) kupi dosłownie po kilku minutach od wstawienia status zmienił się na kupiony lub usunięty przeze mnie i od tego czasu nie ma kontaktu z kupującym nie odpowiada na czacie i nie odbiera telefonu. Ja wstawiłem jeszcze raz ten przedmiot , tylko pytanie czy muszę teraz zapłacić za poprzednią sprzedaż która nie doszła do skutku.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Nikt Ci nie zwróci za wyróżnienie- musisz zapłacić. prowizja da się odzyskać mając dowód na brak transakcji. Nie musisz , nie udostępniaj pobrań ani odbioru osobistego- trudno odzyskać prowizję.

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Istnieją takie osoby które osiągają szczególny rodzaj satysfakcji niszcząc w ten sposób sprzedaż. 

Wznowioną aukcję jako formę dostawy proponuję zaznaczyć odbiór osobisty po przedpłacie. Za poprzednią sprzedaż będziesz musiał opłacić prowizję bo nie jesteś w stanie udowodnić że tego zakupu klient nieodebrał.

oznacz moderatorów
rumot59
#8 Zapaleniec#

(odbiór osobisty po przedpłacie) Tak też zrobię, nie rozumie takich ludzi i co nimi kieruje.

oznacz moderatorów