anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klienci nie widzą ofert.

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego klienci w widoku biznes nie widzą moich ofert? Pytają się czy zakończyłem działalność. Przecież tracę przy tym połowę jak nie więcej, klientów. Nikt prawie nie wie, że trzeba na konsumencki ukryty w konto widok. Proszę przywrócenie widoczności wszystkich kientów, biznes czy nie biznes. Wystawiam faktury a oni nie widzą moich ofert na allegro i na lokalnie. Kto to wymyślił? Zabijacie moją sprzedaż !!!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

drekenzes
#16 Inspirator#

@COMTER A w aukcji masz ustawione że wystawiasz faktury?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

13 ofert masz wystawione na Allegro lokalnie - nie będą widoczne w widoku biznesowym. 12 ofert z opcja vat-marża widzę na widoku biznesowym.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze raz napiszę. Zabiliście moją sprzedaż tym podziałem. MAM DZIESIĄTKI TOWARU, I W TYM WYPADKU JAK NIE SĄ WIDOCZNE Z LOKALNIE TO BEZSENSEM JEST WYSTAWIAĆ. Zabijacie sprzedaż. KUPUJĘ OD OSÓB PRYWATNYCH I TEŻ NA BIZNES NIE WIDZĘ.Zabiliście sprzedaż tym podziałem. Do tego zablokowany smart na lokalnie. Zapłaciłem za smart i chcę go mieć a nie ,żeby był blokowany.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Na lokalnie jest kilka przesyłek darmowych Smart, reszta trzeba dopłacać po 5 zł. Na normalnych aukcjach trzeba spełniać wymogi Smart, a jego zakup jest tylko do zakupów, a nie do sprzedaży.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Spełniam warunki a smart mam zablokowany na lokalnie.Przy prawie zerowym przychodzie na wszystkich kontach, nawet nie chce mi się wystawiać. Jestem mały i moje zdanie mata w d|:( Ale proszę je przekazać gdzieś w decyzyjne miejsce, może ktoś się zlituje   albo pomyśli....ja tracę ale też Wy ograniczając oferty klientom biznesowym.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Na Allegro lokalnie trzeba najpierw wyrazić zgodę na Smart po 5 zł, bo tylko kilka jest darmowych. Małymi firmami portal się nie przejmuje. A widok biznesowy został wdrożony znienacka w lipcu 2023.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

No cóż,będę powtarzał, allegro zabiło moją sprzedaż przez "widok biznesowy został wdrożony znienacka w lipcu 2023". Allegro ograniczyło albo całkiem zabiło możliwości kupna moje i innych biznes w widoku biznes. Ja nie wiedziałem i wątpie, żeby ktoś zmieniał widok bo nie wiedzą jak i nie wiedzą gdzie  i że przez allegro stracili duużo na niemożliwości kupna od prywatnych tak jak ja kupuję. Jeszcze raz. Allegro zabiło moją sprzedaż.

oznacz moderatorów