anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koniec z Allegro lokalnym

LukeB24
#8 Zapaleniec#

przedstawię pewną teorię i zobaczymy czy się sprawdzi Allegro lokalnym ma być z marginalizowane bo nie przynosi zysków trzeba dodać opcję kup teraz co oznacza między innymi Allegro protect czyli konieczność wysłania kupującemu na 2 dni urządzenie do właściwie nie wiem po co żeby się pobawił i na przykład zrezygnował. 

 

To Allegro ma być głównym instrumentem i to on ma przynosić zyski i ściągać najlepiej firmy a nie konsumentów indywidualnych. 

Niestety będziemy skazani na **piiip**.

Tylko mam złą wiadomość Ali express i **piiip** odniosły sukces bo są bardzo łatwe w obsłudze natomiast Allegro to jest jakiś koszmar ja 4 lata nie korzystałem i to jest jakaś zupełnie inna firma. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LukeB24 zamierzamy wciąż rozwijać Allegro Lokalnie 🙂 
Na Allegro Lokalnie możesz wystawić licytację oraz kup teraz, jedynie w ogłoszeniach nie ma takiej możliwości, trzeba ją dodać. Aby wyjaśnić problemy transakcyjne z Allegro Lokalnie, kupujący mogą zakładać dyskusję, a w przypadku trudności, złożyć wniosek o Allegro Protect. 
Na Lokalnie, kupujący ma 5 dni na opłacenie zamówienia, a sprzedający 7 dni na wysłanie przedmiotu. Jeśli masz problemy z obsługą Allegro Lokalnie, napisz proszę tutaj, pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Lukas_SbT
#8 Zapaleniec#

Gdzie na Allegro Lokalnie jest zakładka od tego o czym Pani pisze? Czyli kontakt termin sprzedaży, czas na płatność? Jak sprzedający nie zapłaci za przesyłkę to jak mogę go zgłosić albo anulować sprzedaż ze swojego panelu? Nie ma tam w ogóle opcji dla sprzedawcy. W dyskusji ni ma opcji "powiadom Allegro Lokalnie" czy coś podobnego. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lukas_SbT Monika nie pisze o konkretnej zakładce. Przedstawia zasady, według których działa Allegro Lokalnie.

Jeśli klient nie opłaci zamówienia, zakup jest anulowany automatycznie. Sprzedający nie rozpoczynają dyskusji, robią to kupujący.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Lukas_SbT
#8 Zapaleniec#

Ok. Dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów