anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś utworzył konto na allegro wykarzystując moje dane osobowe. W dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie

szumleszek
#7 Wielbiciel#

Ktoś utworzył konto na allegro wykorzystując moje dane osobowe. W dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie Pan z firmy eM-Greg i powiadomił mnie, że nie jest w stanie wystawić mi paragonu elektronicznego na zamówione ramki do tablic.
Nic takiego nie zamawiałem. Podobno zamówienie opłacone - z podaniem moich danych osobowych - 0 5 rano w dniu wczorajszym. Ale inny adres dostawy i inne dane odbiorcy. Co robić?
Podobno konto założone miesiąc temu a teraz już jest zawieszone. Pomocy.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Zawieszone, więc kontakt tylko z działem bezpieczeństwa, tam wyjaśnisz sprawę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ktoś Ci się pewnie włamał na konto i z niego zrobił zamówienie . Wypadało by zmienić sobie hasła i lepiej zabezpieczyć dostęp.

oznacz moderatorów

szumleszek
#7 Wielbiciel#

Nie na moje konto, tylko stworzył dodatkowe (około miesiąca temu) i z niego złożył zamówienie. Co najśmieszniejsze , to opłacił. Problem polega na tym, że może być to początek jakiegoś większego przekrętu. Nie dowiedziałbym się o tym, ale gość z firmy realizującej zadzwonił i powiedział, że nie może zrobić paragonu elektronicznego.

oznacz moderatorów