anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący domaga się rekompensaty, ale nie chce odesłać przedmiotu, co teraz?

artur1997
#2 Obserwator#

Klient domaga sie zwrotu z POK rekompesaty ,cena ktora podał jest duzo zawyzona,jednoczesnie wystapilem do allegro oraz klienta o zwrot zakupionego towaru a ja zwroce koszty zakupu .POK bardzo sie ociaga z odpowiedzia a klient smieje sie w twarz i pisze ze na tej transakcji zarobil 4tys i nie zamierza nic zwracac.Pisze wiec do szacownego ALLEGRO ! o wyjasnienie ale zostaje to bez odpowiedzi .15 lat jestem na allegro ale to i tak nie ma wiekszego znaczenia .

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@artur1997 odpowiedzi w tej sprawie może udzielić zespół zajmujący się rekompensatami, dlatego poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, otrzymasz odpowiedź w sprawie nr 25434799. Dodam tylko, że to, co kupujący napisał o 4 tys. nie ma nic współnego z wypłatą rekompensaty tylko z limitem jaki ma dostępny w ramach Allegro Pay.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

artur1997
#2 Obserwator#

ja odnośnie cwaniaków ja wydałem w allegro z tys i mam do wydania z allegro pay 4200 .to krótki cytat klienta .Czy pisal ze ma tyle do wydania? chyba nie ?bo co mnie to obchodzi.Bardziej chcial mi przedstawic jaki jest wielki cwaniak.Ale ocene zostawiam wam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żądaj w dyskusji odesłania towaru w celu rozpatrzenia reklamacji, sadzę że takową złożył ponieważ od razu nie mógł złożyć wniosku do POK. Ale jak już jest sprawa w PKOu tzn. że sprawy nie udało się rozwiązać a dlaczego?

oznacz moderatorów

artur1997
#2 Obserwator#

dyskusja byla zamknieta na dn 28.07 ,tak mi napisalo allegro bo klient nie odezwal sie wyznaczonym terminie.Potem przyszlo cos z POK ale bylem na urlopie .

oznacz moderatorów

artur1997
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@artur1997 z POK nie otrzyma więcej niż zapłacił .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@artur1997 Z POK środki zwraca allegro nie ty i klient nie dostanie więcej niż go kosztował zakup . Tyle ile oddadzą będą mogli ściągać z ciebie . Dlaczego uważasz że kwota jest zawyżona?

oznacz moderatorów

artur1997
#2 Obserwator#

calkowity koszt towaru to 1800zl,( zaznaczam ze to towar uzywany) ja oferowalem wymiane niby uszkodzonej czesci ,ktora mnie kosztuje w servisie 400zl,klient podal do POK kwote 1500zl ,

zasugerowalem klientowi oraz POK zwrócenie mi towaru a ja zobowiazuje sie zwrócic calkowity koszt zakupu ,ale narazie cisza

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@artur1997 domagaj się w dyskusji, odesłania towaru na reklamację !!!  napisz to kilka razy dużymi literami w najgorszym razie allegro odda ze swoich, nie kombinuj z pokrywaniem kosztów naprawy itp. bo się zemści. Poproś o odesłanie, napraw i odeślij lub oddaj kasę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

artur1997
#2 Obserwator#

dziekuje za info

oznacz moderatorów