anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał paczki w terminie, InPost zwrócił przesyłkę. Chcę nadać ją ponownie

Gradol7
#8 Zapaleniec#

Na Allegro Lokalnie kupująca opłaciła zakup łącznie z dostawą wybierając paczkomaty Allegro InPost (9,99). Przesyłkę nadałam w paczkomacie, ale otrzymałam ją z powrotem, ponieważ kupująca nie odebrała jej w terminie. Skontaktowałam się z tą osobą, chciałaby, aby wysłać jej zakupiony towar ponownie. Wydrukowałam etykietę ponownie, jednak paczkomat nie przyjmuje przesyłki. Ja już rozliczyłam się z Allegro wpłacając prowizję oraz opłatę za paczkomat. Jak to zrobić, abym nie poniosła dodatkowych kosztów?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

kupująca musi ci opłacić ponownie 2 etykietę albo wysłać opłaconą

oznacz moderatorów

Gradol7
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem tej odpowiedzi. Jak ma to zrobić? Tę opłaconą ja mogę wydrukować ponownie, ale paczkomat jej nie przyjmuje. W jaki sposób ma opłacić nowa, żebym mogła ją wydrukować?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Moze sobie wykupic na stronie przewoznika etykiete kupujacy potem ja zgrac oplacona do pdfa i wyslac przez centrum wiadomosci do sprzedawcy ten ja drukuje nakleja i nadaje np paczkomatem, na starej juz nie pojdzie zostala zuzyta trzeba nowa sprzedawca albo sam kupi bowa po oplaceniu ponownej wysylki przez kupujacego albo kupujacy podesle mu swoja etykiete

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Gradol7 nie można (znaczy da się ale to dla zaawansowanych xD) nadać drugi raz tej samej etykiety, jeżeli chcesz aby InPost drugi raz wykonał swoją usługę musisz ponownie zapłacić za przesyłkę. 

oznacz moderatorów