anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie płaci za towar kolejny raz

Client:46248262
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam problem z kupującym na allegro lokalnie. Wystawiłem laptopa, którego ktoś wylicytował mijały dni użytkownik zarzekał się że zapłaci i nie zapłacił, aukcja została wznowiona automatycznie i kolejny raz ten sam użytkownik wygrał licytacje i nie zapłacił. Czy mogę coś z tym faktem zrobić bo to jest męczące jeden raz zrobić coś takiego jest zrozumiałem ale za chwilę może być 4. raz i 10. Z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46248262 Na Lokalnie takie są zasady. Brak zapłaty w ciągu pięciu dni powoduje unieważnienie transakcji, a umowa kupna jest rozwiązywana. Tam zawiera się umowy warunkowe, a warunkiem jest zapłata.

Możesz próbować zgłosić takiego kupującego tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Celowo zapewne to robi, może wystaw na zwykłym Allegro, tam mniej takich numerow jest: Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

granatnik87
#9 Pomysłodawca#

Czarna lista powinna być na allegro lokalnie to skończyłoby się pajacowanie. Raz jakiś **piiip** podbił wszystkie moje aukcje do 10-15k i co? i nie zapłacił 🙂 Nie miałbym o to pretensji jakbym nie miał ofert ale były oferty i graty mogłem sprzedać.  Coś czuje że z **piiip** trzeba będzie się przywitać.

oznacz moderatorów

granatnik87
#9 Pomysłodawca#

haha o- l- x mi wypikali xD co za ludzie xD

 

oznacz moderatorów