anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący otrzymał zwrot pieniędzy ale nie odesłał paczki

cyprianpiatek
#7 Wielbiciel#

sprzedałem ostanio paczkę w środku była elektronika(m.in radio i pistolet do kleju), klient poprosił o zwrot pieniędzy (stwierdził że w paczce nie ma tego czego oczekiwał ), po czym oczywiście zwróciłem mu koszt przesyłki oraz dostawy zaraz po tym napisał mi na czacie że jestem oszustem i złodziejem więc nie otrzymam paczki z powrotem , co mogę z tym zrobić kiedy klient dostał zwrot środków a nie ma zamiaru zwrócić paczki?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Masz opis a więc udaj się na Policję,możesz mu napisać ze zgłaszasz.

oznacz moderatorów

cyprianpiatek
#7 Wielbiciel#

Niepotrzebnie właśnie zwróciłem pieniądze było poczekać wpierw na zwrot, teraz to muszę odpuścić nie ma co się bawić o parę złotych 

oznacz moderatorów

cyprianpiatek
#7 Wielbiciel#

Ale mam jeszcze jeden problem bo klient wyraźnie się na mnie zawziął, podbija mi wszystkie licytacje do astronomicznych kwot i potem nie płaci, przez co licytacje mi przepadają, a realny klient nie ma możliwości brania udziału w licytacji że względu na astronomiczną kwotę, co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cyprianpiatek zgłoś klienta allegro, podaj przykładowe aukcje w których kupuje wygrywa i nie płaci, dostanie bana lub ostrzeżenie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@cyprianpiatek zakładając, że w paczce faktycznie było to co być miało i niczego nie brakowało to dałeś się zrobić w … 🙂 

Należało poprosić o zwrot przesyłki i wtedy zwrócić kasę. Teraz możesz kupującemu pogrozić palcem i liczyć, że paczkę odeśle. Alternatywą jest zgłoszenie tego na policję i ewentualnie powództwo cywilne. 

oznacz moderatorów

cyprianpiatek
#7 Wielbiciel#

Niepotrzebnie właśnie zwróciłem pieniądze Ale mam jeszcze jeden problem bo klient wyraźnie się na mnie zawziął, podbija mi wszystkie licytacje do astronomicznych kwot i potem nie płaci, przez co licytacje mi przepadają, a realny klient nie ma możliwości brania udziału w licytacji że względu na astronomiczną kwotę, co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@cyprianpiatek dlaczego zwróciłeś zanim otrzymałeś zwrot od niego???

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

cyprianpiatek
#7 Wielbiciel#

Ale mam jeszcze jeden problem bo klient wyraźnie się na mnie zawziął, podbija mi wszystkie licytacje do astronomicznych kwot i potem nie płaci, przez co licytacje mi przepadają, a realny klient nie ma możliwości brania udziału w licytacji że względu na astronomiczną kwotę, co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@cyprianpiatek w tej sytuacji  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zgłosić dziada do allegro bana wyłapie

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@cyprianpiatek  napisał(a):

Ale mam jeszcze jeden problem bo klient wyraźnie się na mnie zawziął, podbija mi wszystkie licytacje do astronomicznych kwot i potem nie płaci, przez co licytacje mi przepadają, a realny klient nie ma możliwości brania udziału w licytacji że względu na astronomiczną kwotę, co w takiej sytuacji?


Napisz to jeszcze z dziesięć razy bo kilka to za mało.

Jak nie wiesz co z tym z robić to zlikwiduj konto na Allegro/Lokalnie bo widać, że sobie nie radzisz.

oznacz moderatorów