anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lokalnie problem z wygenerowaniem etykiety

czlenson
#7 Wielbiciel#

Cześć. Nie mogę wygenerować etykiety na paczkę, po wybraniu gabarytu przechodzę do okna z podsumowaniem w którym po kliknięciu w utwórz etykietę wyskakuje błąd" Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku." No to patrze dane kupujacego i w zasadzie wszystko gra. OCB?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

czlenson
#7 Wielbiciel#

Ok, zrobiłem wszystko co bylo w tym odnośniku i dalej to samo. W aplikacji mobilnej wyskakuje ten sam błąd

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czlenson czy problem nadal występuje? Sprawdziłam i nie ma obecnie błędów w Twoich wygenerowanych etykietach. Daj proszę znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

borkokrz
#2 Obserwator#

Mam tak samo. Czyszczenie cookies nie pomaga, zmiana przeglądarki nie pomaga, tryb incognito nie pomaga. Z apki mobilnej też jest to samo. Jakieś pomysły?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@borkokrz, czy widzisz jakiś komunikat o błędzie? Jeśli tak, czy mogę Cię prosić o jego zrzut ekranu? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

borkokrz
#2 Obserwator#

komunikat błędu taki sam jak w pierwotnym wątkuimage_2022-03-29_185611.png 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@borkokrz, dziękuję Ci za ten zrzut ekranu. Poprosiłam o weryfikację opisanej przez Ciebie sytuacji.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@borkokrz, nie otrzymaliśmy w ostatnim czasie podobnych zgłoszeń. Aby znaleźć przyczynę, potrzebujemy również numeru tego zamówienia oraz zrzutów ekranu z kolejno wykonywanych czynności. Będę Ci wdzięczna za ich przesłanie - może być to tu lub na spolecznosc@allegro.pl 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

borkokrz
#2 Obserwator#

Jak znaleźć numer zamówienia? Wchodzę na Zamówienia od kupujących, tu klikam na Przygotuj paczkę do nadania, przenosi mnie na link https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/paczkomat/bfa7ab4c-e747-41fa-b35a-5eb746e2395e , tu klikam na Utwórz etykietę i tu pojawia się błąd. Próbowałem też zmieniać rozmiar paczki oraz  paczkomat nadawczy jednak żadna z tych zmian nie przyniosła poprawy.

oznacz moderatorów