anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
filon
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem kilka rzeczy, do wszystkich prócz jednej wygenerowałem bez problemu etykiety.

Po kliknięciu w PRZYGOTUJ PACZKĘ DO NADANIA, pojawia się  górny pasek i tło... i to wszystko. Próbowałem na różnych przeglądarkach i na telefonie wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110
nemos6532
#8 Zapaleniec#

potwierdzam

 

oznacz moderatorów
nemos6532
#8 Zapaleniec#

potwierdzam- stan na dzisiaj- bez zmian, bez wzgledu na przegladarkę

oznacz moderatorów
asiarka01
#7 Wielbiciel#

U mnie niestety też nie działa, ani w aplikacji ani przez stronę!!!

oznacz moderatorów
nemos6532
#8 Zapaleniec#

Działa 

oznacz moderatorów
Muszu-Zi
#8 Zapaleniec#

Ten sam problem i ciągle nic

oznacz moderatorów
nemos6532
#8 Zapaleniec#

Pisalam do Allegro odpowiedzieli że problem znają i oczywiście jak najszybciej rozwiążą 🤦‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów
przemasb2
#7 Wielbiciel#

Dziś u mnie tez wystąpił ten problem, maila napisałem ale na razie bez odpowiedzi

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. Allegro zawsze tak chętnie brało udział w dyskusjach a pod tym tematem pogadać nie chcą 🙂

 

oznacz moderatorów
asiarka01
#7 Wielbiciel#

Działa!!!

oznacz moderatorów
Muszu-Zi
#8 Zapaleniec#

Chyba stworzę etykietę bezpośrednio w InPost, a w systemie zostawię "Przygotuj paczkę do nadania" bez zmian.

Przecież jak klient wpłacił, to kasę na wysyłkę mam (stracę tylko 2zł na gabarycie A) i jeśli nie wygeneruję etykiety to system mnie nie obciąży dodatkowo opłatą za wysyłkę 8,99zł

Tylko nie mam pewności czy bez generowania etykiety, transakcja się nie anuluje... hmm?

oznacz moderatorów
Muszu-Zi
#8 Zapaleniec#

AAAAAAA JUŻ DZIAŁA xD

oznacz moderatorów
mars-forever
#7 Wielbiciel#

juz działa

oznacz moderatorów
nemos6532
#8 Zapaleniec#

Tak działa 

oznacz moderatorów
Hawk110
#1 Nowicjusz#
  • Nie mogę wygenerować etykiety po sprzedaży na allegro lokalnie.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Piotrgn
#7 Wielbiciel#

po opłaceniu przez kupujacego zamowienia, wchodze w zamownie i klikam przygotuj paczke do nadania.... wchodzi jednak nie wyswietlaja mi sie opcje do wygenerowania paczki, co zrobic?

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam. Klikam w Przygotuj paczkę do nadania i nic. Ładuje się tło i nic więcej. Sprawdzałem na IE, Chrome, i Firefox. Na każdej to samo.

Allegro zróbcie coś bo zaraz niecierpliwce będą jęczeć "gdzie moja paczka"

granatnik87_0-1632164131254.png

 

oznacz moderatorów
Dziur_ka
#7 Wielbiciel#

Witam, mam ten sam problem, na zwykłej przeglądarce jak i na smartfonach i aplikacji allegro

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję za Wasze zgłoszenia! Mamy dużo zgłoszeń dotyczących tego problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Dodałam Wasze i poinformuję Was w tym wątku, gdy będzie już można wygenerować etykietę. Przepraszam Was za te utrudnienia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Demo6
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem przedmiot na Allegro lokalnie. Kupujący wybrał dostawę do paczkomatu. Po kliknięciu w przycisk przygotuj paczkę do nadania jestem kierowany do pustej strony i nie mogę wygenerować etykiety. Próbowałem w Google chrome, ms edge i w aplikacji, przez wifi i lte w telefonie. Wszędzie ten sam rezultat. Proszę o pomoc.

5.jpg4.jpg2.PNG

oznacz moderatorów