anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje saldo

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#
  • Cześć mam poważną sprawę ponieważ na moim bieżącym saldzie jest pokazywana kwota -160 zł. Nie mam pojęcia skąd wzięła się taka kwota gdy nawet takich pieniędzy od allegro nie dostałem a nie wydaję mi się że jakakolwiek przesyłka kosztowała mnie 160 zł z dostawy. Poproszę o szybką pomoc
  •  
oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

komis-bell
#21 Demiurg#

@ZielinskiJan20 W zakładce rozliczenia z allegro przefiltruj sobie okres na "wszystko" i niżej będzie wyszczególnione czego dotyczą obciążenia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2024-04-17-15-22-16-143_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

jedyne co tu jest to kwota zero zaległości w rozliczeniach

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie nie sprzedawałeś?

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

sprzedałem trzy produkty, jednak nie rozumiem kwoty wynoszącej prawie 160 zł do zapłaty 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ZielinskiJan20 Prowizja, wyróżnienie?

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

żadnych z wyróżnień nie używałem, a prowizja z czego miała by wynikać?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ZielinskiJan20 Jak to z czego? Piszesz, że sprzedałeś trzy rzeczy więc allegro policzyło sobie % od sprzedaży.
Nie ma przecież nic za darmo 🙂

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

faktycznie i zgadza sie ze naliczala sie prowizja lecz wynosila ona 40 zł, 110 zł nigdy nie istniało reszta wynika z przesyłek czy prowizji allegro lokalnie a 110 została mi po prostu pobrane z nikąd

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Przecież napisano tu że z allegro protect 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Czy na pewno taka kwota w minusie jest na saldzie z allegro czy może ktoś podesłał ci jakiegoś linka z niby długiem ,sprawdź dobrze.

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

taka kwota jest na saldzie, na każdy link uważam i bezpośrednio przez aplikację widać taki dług 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  macie pomysł o jaki dług chodzi?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo sprzedajesz!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZielinskiJan20 Zmień zakres dat w filtrach od początku 2023 roku. Znajdziesz tam wszystkie rozpisane opłaty. Dotyczą one opłat za sprzedaż na lokalnie, przesyłek oraz naliczenia za Allegro Protect. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

dzięki udało mi się znaleźć lecz nie rozumiem dlaczego nagle mam transakcję na -90 zł 17 stycznia kiedy w życiu takich pieniędzy ani nie otrzymałem ani nie wydawałem. Można coś temu zaradzić albo sprawdzić w czym leży problem?

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

jest to okreslone jako allegro protect lecz to nie ma najmniejszego sensu poniewaz kazde z moich zamowien zostalo wysłane lub zwróciłem za nie pieniądze. Jest szansa że wystąpił błąd albo zostałem oszukany bo w życiu nie mialem takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Za niezrealizowane zamówienia w jaki sposób zwracałeś pieniądze, przez Allegro finanse, czy na prywatne konto klienta. 

oznacz moderatorów