anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczenie opłaty za przesyłkę Inpost?

kfil
#8 Zapaleniec#

Witam

Sprzedałem na allegrolokalnie przedmiot za 50zł z przesyłką smart za 0zł. Kupujący zapłacił mi 50zł (w tym dostawa 0zł). Etykietę wygenerowałem normalnie z allegro. Teraz widzę że jestem winien allegro 10.95zł za: "Allegro Lokalnie - przesyłka InPost". Jakim cudem?

 

pozdrowienia

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

Bo w smarcie darmo moją kupujący a nie sprzedający, sprzedający do smarta dopłacają kupującym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kfil Nie polecisz za wysyłkę, masz etykietę od Allegro i z nimi się rozliczasz.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kfil na pewno oferta była Smart? Może jednak kupujący zapłacił za przesyłkę i za transport?

oznacz moderatorów

kfil
#8 Zapaleniec#

Nie zapłacił. Przedmiot kosztował 50zł i ja tyle otrzymałem.

kfil_0-1707119165437.png

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kfil sprawdź czy to ta paczka i transakcja, bo allegro dolicza opłatę dopiero w momencie odbioru paczki więc może to dotyczyć paczki sprzed kilku dni a doliczyli w momencie generowania przez Ciebie paczki smart i to mogło wprowadzić Cię w błąd 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kfil
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Można prosić o pomoc? Sprawa jest o tyle niezrozumiała że nie mam wyczerpanego limitu na darmowe przesyłki a do żadnej innej nie została doliczona taka dopłata.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kfil Ta opłata z 2 lutego jest naliczona za inne zamówienie, to z 31 stycznia (odebrana paczka o numerze 660166969401736123901839). 

https://inpost.pl/sledzenie-przesylek?number=660166969401736123901839 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów