anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać zdjeć wystawiając przedmiot w aplikacji Allegro Lokalnie

hondziarz83
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule - nie mogę dodać fotek wystawiając przedmiot. Przełącza się na jakieś dziwne pole i pokazuje dostępne foldery lecz nic nie mogę z tym dalej zrobić. Telefon to Samsung Galaxy S8+. Odinstalowałem i zainstalowałem aplikację i nic to nie dało. Poniżej zrzut ekranu jak to wygląda 

Screenshot_20230627-113130_Photos.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondziarz83 czy wcześniej dodawałeś zdjęcia w aplikacji? Sprawdź proszę jakie masz ustawienia aplikacji, czy na pewno aplikacja ma dostęp do zdjęć i filmu?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hondziarz83
#7 Wielbiciel#

Tak - aplikacja działała bez zarzutu - do czasu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondziarz83 rozumiem, ale potrzebuję potwierdzenia, że aplikacja ma dostęp do zdjęć i filmów. Czy możesz wysłać filmik, na którym ten problem będzie widoczny. Będzie to konieczne do wysłania zgłoszenia do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

95913090
#7 Wielbiciel#

Czy wszyscy mają problem z dodawaniem nowo zrobionych zdjęć? Przykładowo cykam fotke danego przedmiotu i jest widoczna w multimediach telefonu, przechodzę do allegro lokalnie, chce dodać te zdjęcia przy wystawianiu, a ich nie ma, dopiero po jakies pół godziny są one widoczne w aplikacji. Czy ma ktoś z tym problem, czy to wina niedopracowanej apki? 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Apka ma notorycznie błędy. Jak masz możliwość to radzę jak najwięcej na kompie działać tam tyle błędów nie ma nie tylko ze zdjęciami...

oznacz moderatorów