anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę wydrukować etykiety do wysłania paczki

ogrodzmyslow
#1 Nowicjusz#
Nie mogę wydrukować etykiety do wysłania paczki PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE Allegro miniKurier24 InPost pobranie
gdy wklikuję NADAJ PRZESYŁKĘ pod szczegółami zamówienia, to przekierowywuje mnie na InPost i wyświetla informację NIE ZNALEZIONO TRANSAKCJI.
Powtarzałam tą operację ze 20 razy i zawsze był ten sam rezultat.
Jak wydrukować etykietę?
Nadmieniam że bez problemu poprzednio wydrukowałam etykietę do paczki opłaconej z góry.
Czy przyczyną może być to, że po wydrukowaniu pierwszej etykiety, zmieniłam na InPost konto z firmowego na prywatne i teraz jakoś źle go czyta, czy co?
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ogrodzmyslow a masz powiązane konto allegro z menadżerem paczek i   poprawnie zmieniłeś filtr w rodzaju transportu.

oznacz moderatorów

ogrodzmyslow
#1 Nowicjusz#

@21Demiurg Bardzo dziękuję za odzew 😘

tak, mam powiązane konto allegro z menadżerem paczek. Nie wiem gdzie jest filtr w rodzaju transportu 😞 

Po 2 godzinach siedzenia na Allegro i InPost okazało się, że trzeba było zmienić w InPost w zakładce Allegro "typ przesyłki" bo automatycznie było ustawione na paczkomaty i nie wyświetlało mini kuriera 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ogrodzmyslow jako rodzaj transportu chodziło mi o typ przesyłki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ogrodzmyslow A czy to nie jest przypadkiem wysyłka na Allegro Lokalne? tam nie nadasz z Allegro tylko samodzielnie z tą metodą.

oznacz moderatorów

gugae997
#2 Obserwator#

Mam trochę inny problem, ale z tego co napisałeś mam rozumieć, że jak mi się pod sprzedanym zamówieniem na allegro lokalnie nie wyświetla genrowanie etykiety to sama musze na aplikacji inpostu wprowadzić dane kupującego i tam będę miała etykietę, a nie bezpośrednio na allegro?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gugae997 jeżeli kupujący wybrał allegro paczkomat inpost to możesz wygenerować etykietę z poziomu zakładki sprzedane na lokalnie. Pozostałe rodzaje nadajesz samodzielnie

 

oznacz moderatorów

gugae997
#2 Obserwator#

"w tym odbiór w punkcie: paczkomaty 24/7 inpost - przedpłata 12,99 zł"
To zostało wybrane, a ja nigdzie nie mam opcji wygenerowania tej etykiety, bo jak rozumiem powinnam mieć? Mam tylko napisane, że kupujący zapłacił za przedmiot, wszyskie jego dane do własnie nadania przesyłki, opcje zwrócenia pieniedzy i napisania wiadomości i nic więcej

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gugae997 metodę odbiór w punkcie: paczkomaty 24/7 nadajesz we własnym zakresie. Allegro udostępnia etykietę w opcji Allegro paczkomat inpost

oznacz moderatorów