anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wyplacic srodkow na swoje konto!!!

jaczun1
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Witam dziś sprzedałem produkt na allegro lokalne,chciałem wypłacić i środki są zablokowane do weryfikacji,wpłaciłem kwotę 1.01 na Payu otrzymałem kwotę zwrotną na konto a środki są dalej zabkokowane i jest Weryfikacja.Prosze o odpowiedź ile mam czekać i proszę sprawdzić czy wszystko jest poprawnie zrobione z mojej strony i jaki jest czas oczekiwania.dziekuje

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej zawsze zrobić to przed wystawienie, teraz się czeka, PayU3dni trwa, Przelewy24 5 dni.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jaczun1, weryfikacja może potrwać do 5 dni roboczych. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jaczun1
#8 Zapaleniec#

Mogła by Pani sprawdzić czy wszystko zrobiłem poprawnie.i tylko wystarczy czekać czy coś dosłać

 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jaczun1, na tym etapie wniosek jest weryfikowany - nic jestem w stanie powiedzieć Ci nic więcej. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jaczun1
#8 Zapaleniec#

Rozumiem dziękuję za odpowiedz

oznacz moderatorów

jaczun1
#8 Zapaleniec#

Zleciłem wypłatę środków na.swoje konto wczoraj i do tej pory nie.otrzymałem pieniędzy na konto.Ile trwa.taka.operacja zawsze było natychmiast lub drugi dzień.Prosze o odpowiedź.dziekuje @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jaczun1 Środki powinny być zaksięgowane na Twoim koncie do końca dzisiejszego dnia. Jeśli tak się nie stanie, napisz proszę do nas jutro ponownie, wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jaczun1
#8 Zapaleniec#

Wporządku.dziekuje

oznacz moderatorów