anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie otrzymałam monet

serebro_x
#9 Pomysłodawca#

Dzien dobry, 16 lutego była promocja - do konca dnia nalezalo wystawic 3 przedmioty, aby otrzymac 5 monet, ktore mialy byc do odebrania w ciagu nastepnych dni roboczych. Kazdego dnia sprawdzalam czy sa do odbioru i niestety, ale nie. Zdarza mi sie to po raz trzeci. Ostatnim razem machnelam na to ręką, ale szkoda mi tracic taka mozliwosc, skoro jest ona oferowana Sprzedajacym na Allegro Lokalnie. Czy ktos z serwisu moze to sprawdzić i uwzglednic przyslugujace mi monety? Dziękuję. Marta

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@serebro_x Napisz proszę, o której dokładnie promocji piszesz? Możesz dodać link do konkretnego regulaminu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

serebro_x
#9 Pomysłodawca#

Dziekuje za odp. Nie mam linku do tej promocji, nie znajduję jej teraz, ale byla to promocja tylko w tym dniu, chodzilo o wystawienie 3 przedmiotow w jakiejkolwiek kategorii do polnocy najdalej, aby uzyskac 5 monet. Tylko tyle. Moje konto bylo/jest aktywne, nie bylo zawieszone itp. Monety mialy byc do odbioru w ciagu 5 dni roboczych nastepnego tygodnia (16ty to byl piatek). Istnieje jakies archiwum tych promocji? pozdrawiam, Marta

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@serebro_x Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

serebro_x
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję Ci 🙂

Marta

oznacz moderatorów

serebro_x
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzien dobry, czy juz cos wiadomo w sprawie?

pozdr, Marta

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@serebro_x Przepraszam Cię za wydłużony czas odpowiedzi! 16.02 nie było żadnej promocji jednodniowej, natomiast była taka o to promocja 14-16.02. Czy to o nią chodzi? 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów