anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie prawidowe naliczanie prowizji

MAMY ROZWIĄZANIE!
judyta48
#8 Zapaleniec#

Witam proszę o pomoc  , wystawiłam 2 akcje bluza dziecko i spodnie do spania  do dodałam promowanie za 1 gr z jakiej racji mam doliczone koszty promowania jak przy wystawianiu napisaliście że zapłacę po sprzedaży ok (1,50)  i naraz mam zaplacić prawie 28 zl ,nie jestem debilem  i widziałam co akceptuję skąd ta kwota, jak to tak ma wyglądać to dziękuję za wasz portal  zaraz wszystko pousuwam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@judyta48 1,50 to podstawowa opłata , nie potrzebnie dałaś się skusić na promowanie bo sprzedawż w ofercie promowanej jest dodatkowo płatna , ale skąd 28 ? , może była konieczność aktywowania zniżki za promowanie czego nie uczyniłaś , ale ... tam zapytamy tych co wiedzą lub moga się dowiedzieć . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
judyta48
#8 Zapaleniec#

nie cale 28  za 2 aukcję a w dziale dziecko są promowania za 1 gr  ???  1 aukcja moda 2 aukcja dziecko  mam aktywowane te promocje na promowanie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@judyta48 Promocja na promowanie za 1 grosz trwała do 5 września (regulamin). Kiedy dzisiaj wystawiłaś oferty z opcją wyróżnienia, naliczyliśmy opłatę w wysokości 13, 90 zł. Nie jest to błąd.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
judyta48
#8 Zapaleniec#

nie zgadzam się z tym  bo po wystawieniu calośći było podsumowanie ile zapłacę   i nie przeoczyłam tego  bo jak  za spodnie za 15 zł mialabym zapłacić  z prowizją prawia e 14 zł  gdzie logika ???

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@judyta48 to co widziałaś w podsumowaniu oferty jest oplatą podstawową za sprzedaż bez promowania , tak ...brzydko to wygląda ....niestety 

oznacz moderatorów
judyta48
#8 Zapaleniec#

dałam się nabrać  ale  przeżyję  wszystko pousuwałam  i nic już nie wystawię  ...są inne portale 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@judyta48 

O wiele rzeczy można się przyczepić do Allegro ale o błędne naliczanie prowizji. To mają opanowane do perfekcji 🙂

oznacz moderatorów