anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieopłacony zakup i brak kontaktu z kupującym NOWE FRESH N REBEL

macskowronek
#7 Wielbiciel#

Proszę o informację co zrobić w przypadku kiedy nie ma żadnego kontaktu z kupującym i aukcja jest zablokowana. Mam innego chętnego na przedmiot a ten jest zablokowany.

Co w przypadku kiedy go sprzedam a szanowna Pani nagle raczy się skontaktować lub zapłacić za przedmiot?

Mogę anulować tą aukcję i odnotowaną sprzedaż?

Osoba kupująca to: Katarzyna (Client:90259431)

Proszę o interwencję @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@macskowronek Cześć, samodzielnie nie możesz anulować sprzedaży. Jeśli klientka nie opłaci zamówienia, oferta wznowi się automatycznie w ciągu 5 dni (na Allegro Lokalnie kupujący mają 5 dni na opłacenie zamówienia). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

macskowronek
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób wznowi się oferta? Razem z wyróżnieniem, za które zapłaciłem i przez 5 dni nie ma żadnego skutku?

Co w przypadku kiedy faktycznie sprzedam przedmiot osobie zainteresowanej a nie osobie, która na ten moment jedynie zablokowała sprzedaż?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@macskowronek kasa za wyrożnienie poszła do piachu dlatego nie opłaca się wyróżniać bo ci bedą takie akcje robić i tylko kase utopisz

oznacz moderatorów

macskowronek
#7 Wielbiciel#

Masakra. Inaczej mówiąc nie ma sensu wystawiać przedmioty na allegro lokalnie bo nie możesz nic zrobić z przedmiotem przez (tutaj) 5 dni bo ktoś go "niby zakupił". Tym samym allegro, jako platforma do sprzedaży przedmiotów, bardzo mocno to uniemożliwia...

Serio, mam chętnego ale nie mogę nic z tym zrobić.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@macskowronek prawnie to liczy się treść oferty więc ustawiając w ofercie adnotacje czekam 1 dzień na kasę możesz wystawić samemu ponownie po 1 dniu sugeruje tez w każdej ofercie jako osoba prywatna pisać że wyłączasz rękojmię

oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#

Jak to nie możesz nic zrobić? Jeśli ta druga osoba jest naprawdę zdecydowana na zakup (i nie jest to kolejny numer 45698328) to wystaw przedmiot ponownie z Kup Teraz i przejdź do finalizacji. Jak widać to pierwszy kupujący i tak nie zapłaci więc po 5 dniach aukcja zostanie anulowana. A nawet jakby zapłacił to anulujesz jego zakup i zwrócisz wpłatę (w ustawieniach odznacz sobie tylko wypłatę na żądania a nie automatycznie codziennie). 

oznacz moderatorów