anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewidoczne wystawione aukcje .Widoczne dopiero gdy wybiera się widoczność od najtańszych

MAMY ROZWIĄZANIE!
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@rysiekz2 to dobrze , że w ogóle możesz znaleźć 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rysiekz2 Cześć. Na Twoim jest widocznych 37 ofert. Testowo sprawdziłam jedną z nich i wyświetla się ona zarówno w wynikach z Allegro Lokalnie, jak i na zwykłym Allegro.

ko_alka_0-1674375316967.png

ko_alka_1-1674375346806.png

Na pozycję oferty w wynikach wyszukiwania ma wiele czynników. Jeśli temat Cię interesuje, to zachęcam do lektury naszego artykułu o trafności: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/trafnosc-xGmVjoPwOTo 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Nieprawda. Wszystkie aukcje z monetami są niewidoczne.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rysiekz2 Wybrałam zatem przykładową ofertę z monetami i również są widoczne. ko_alka_0-1674376335993.png

 

ko_alka_1-1674376384587.png

Jeśli będziesz miał jakiś konkretny przykład, to daj znać i dołącz zrzuty ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Właśnie ten Twój przykład aukcji monet za 950 jest widoczny na Lokalnym, a na zwykłym tylko po skorzystaniu z opcji cena od najniższej. Tak jest u mnie na laptopie. Natomiast na telefonie z aplikacją Allegro jest widoczna.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie dziw się że są gdzieś na końcu listy inni pewnie mają taniej. Wartość takiego zestawu 2 -złotówek jest sporo niższa niż wystawiasz.

oznacz moderatorów
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Gdyby była choćby na końcu nie było by problemu , bo i tak jest konkurencyjna w stosunku do innych, ale jej nie ma.

oznacz moderatorów