anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz - brak możliwości zmiany liczby przedmiotów w aukcji bez płacenia za wyróżnienie

ArturPytelewski
#9 Pomysłodawca#

Mam wykupione wyróżnienie i chcę zmienić liczbę przedmiotów w aukcji. W podsumowaniu edycji aukcji zostaję podliczony za aktywne opłacone wyróżnienie. W poprzednim kroku nie można nie wybrać wyróżnienia, bo jest aktywne. O co tu chodzi?

 

Zrzut ekranu 2023-11-18 170419.png

 

Zrzut ekranu 2023-11-18 170220.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Arek1977r
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo. Jak chcę coś zmienić w aukcji to od razu trzeba więcej zapłacić za wyróżnienie. Coś sknocili pewnie. Teraz jest porażka z tym nowym formularzem. Wystawienie aukcji to droga przez mękę.

oznacz moderatorów

PEKAT
#7 Wielbiciel#

Jak zwykle chodzi o kasę (jest więcej bzdur w nowym formularzu) ten co wymyślił ten nowy formularz miał chyba pod górę do szkoły. Jak na razie zaprzestałem wystawiania.

oznacz moderatorów

Grendel66
#9 Pomysłodawca#

Witam.
Trzy dni temu pojawił się w aktualnościach temat:
https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zobacz-jak-ulatwilismy-wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie...
Dzisiaj miałem "przyjemność" korzystać z nowej, "ułatwionej metody".
Pragnę serdecznie podziękować za takie "ułatwienia", które wybitnie zamulają i przedłużają cały proces wystawiania. Wszystko trwa kilkukrotnie dłużej, nie widzę kwoty prowizji podczas ustalania ceny, nie mogę dodać numeru telefonu (a są ludzie, którym zależy na czasie i czasem dzwonią z pytaniami), opcje dostawy są wyświetlane w sposób nieintuicyjny, wszystko wymaga przechodzenia do kolejnych stron, a wcześniej było pokazywane w całości. A wisienką na torcie jest ostatni krok zwany "Wyróżnij ogłoszenie", w którym muszę zaznaczyć brak chęci wyróżnienia, a nie, jak było dotychczas, zaznaczać opcję jedynie w przypadku takiego zamiaru.

oznacz moderatorów

Shadow_Empire
#1 Nowicjusz#

Dramat co oni znowu wymyślili, zamiast ułatwiać, to utrudniają. Litości ludzie....

oznacz moderatorów