anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obsługa allegro lokalnie -

MAMY ROZWIĄZANIE!
aklocki
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Allegro zachęca sprzedających do wystawiania ofert na Allegro Lokalnie ale sposób obsługi wystawionych ofert zniechęca. Na przykład dlaczego nie można, chcąc dokonać zmiany w wystawionej ofercie, przejść do niej wpisując tytuł tylko trzeba po kolei przeglądać wszystkie wystawione. Już możliwość wybrania konkretnej strony ułatwiła by pracę a i tu można tylko po kolei.

Poza tym dlaczego kupujący wybierając opcję - Inne ogłoszenia sprzedającego, zobacz wszystkie - widzi tylko wystawione na Allegro Lokalnie a nie widzi tych wystawionych na ZWYKŁYM ALLEGRO.

Może jest możliwość wprowadzenia usprawnień w obsłudze Allegro Lokalnie? Zgłaszam problem i myślę że prosta obsługa zachęciła by skutecznie sprzedających. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki dziękuję za Twoje zgłoszenie i sugestie. Chętnie przekażę je dalej ale napisz proszę dokładnie co masz na myśli: "dlaczego nie można, chcąc dokonać zmiany w wystawionej ofercie, przejść do niej wpisując tytuł" tutaj chodzi o wyszukiwarkę Allegro Lokalnie czy wyszukiwarkę w zakładce Moje oferty

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o Allegro Lokalnie - Moje ogłoszenia - nie widzę tu możliwości by wyszukać konkretne ogłoszenie i na przykład coś w nim zmienić bez przeglądania wszystkich wystawionych aukcji.

Na zwykłym Allegro aukcji z Lokalnie przecież nie widać by dokonać zmian.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki  tak z poziomu Allegro nie można edytować ofert na Lokalnie, dziękuję za odpowiedź! Przekazuję ją do zespołu, który zajmuje się Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
shopmax1432
#8 Zapaleniec#

Allegro Lokalnie w ogóle traktowane jest po macoszemu. Mimo promowania ogłoszenia za 1,99 zł jest ono bardzo słabo widoczne na Allegro Lokalnie już nie mówiąc o widoczności na Allegro. Allegro głównie skupia się na firmach a prywatnego sprzedawcę ( np. prowadzącego działalność nierejestrowaną zgodnie z polskim prawem nie zauważa ). Nie jest to nigdzie uwidocznione. Skoro polskie prawo przewiduje taką formę działalności i sprzedający taką formę prowadzi powinno to znaleźć odzwierciedlenie. 

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Dla mnie a pewnie i dla innych sprzedających ważne jest by z poziomu Allegro Lokalnie dało się wybrać i edytować konkretną aukcję bez przeglądania kolejnych stron, tak jak to jest na ALLEGRO.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jedyna opcja na to to wchodzisz w główne allegro i w wyszukiwarce znajdujesz siebie jako sprzedawcę. Potem wyszukujesz o ile nasza wypasiona wyszukiwarka da radę... A jak nie to przejrzeć i tak łatwiej...

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

OK, to wiadomo ale nie umożliwi to edytowania i zmian w ofercie.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No jak nie jak tak. Jak ją tam znajdziesz to w nią wchodzisz i w środku masz edytuj. Przynajmniej jeszcze nie dawno było, bo jakiś czas już tam nie wystawiam. Po prawo było.

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Tak ale w ten sposób edytować można oferty z ALLEGRO ZWYKŁEGO. Aukcji z Allegro Lokalnie nie dotyczy, nie da się.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie prawda właśnie sprawdziłam na męża koncie. Znajdujesz aukcje a głównym allegro- wchodzisz w nią - po prawo masz "ZARZĄDZAJ OGŁOSZENIEM"- klikasz na to i masz edytuj oraz zakończ. Oczywiście musisz być zalogowany.

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, masz rację. Na Lokalnie wystawiam od niedawna i nie wpadłam na to. Dziękuję za podpowiedź, ułatwi mi to nanoszenie ewentualnych poprawek.

oznacz moderatorów