anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 1.10.2022 podwyżki cen Poczta Polska a w Allegro Lokalnie stare ceny

MAMY ROZWIĄZANIE!
demoneyesed
#7 Wielbiciel#

Od 1.10.2022 Poczta Polska ponownie podniosła koszt przesyłek listów oraz paczek o 30 gr listy i 1 zł paczki. W Allegro Lokalnie w cenniku wysyłek (przy edycji i w nowej ofercie) nadal widnieją sugerowane stare ceny np. paczka prior. 14 zł (obecnie 15 zł) i pozostałe. Poproszę informatyków o zapoznanie się z nowym cennikiem i zmiany, bo nieświadomi niczego klienci mogą tracić pieniądze.

Poza tym, potrzebny jest stały cennik na Allegro Lokalnie jak na Allegro (personalizowany, była taka możliwość nazwania swojej listy przesyłek np. 'do 1kg', 'listy' itd, i każda zmiana w niej powodowała zmiany kosztów we wszystkich ofertach, do których ten cennik był przypisany). Musiałam ręcznie przeedytować z 20 ofert, bo mam przedmioty, np. rośliny, których wg. regulaminu InPost nie wolno wysyłać paczkomatami.

Wynegocjujcie jakieś ceny z PP jak z InPostem dla indywidualnych sprzedawców, bo jak liczycie prowizję także od przesyłki, to już wychodzi za drogo, zwłaszcza, że jak nadmieniłam, pewnych przedmiotów nie wolno wysyłać inPostem wg ich regulaminu.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@demoneyesed Dziękuję za przekazanie informacji. Jak sama piszesz, ceny dostaw są sugerowane i można je edytować zgodnie z faktycznymi kosztami. 

Jeśli chodzi o stały cennik, możesz zamieścić pomysł na tym forum. To najlepsze miejsce do zgłaszania tego typu sugestii.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
demoneyesed
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że ceny sugerowane zostaną jednak podmienione na aktualne.

oznacz moderatorów