anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od kilku dni nie mogę oglądać zawartości swojego koszyka tylko komunikat,że błąd jest po stronie All

mikiklu
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Dzięki za powiadomienie. A masz jakieś pytanie?

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Od kiedy zgłoszenie błędu musi być w formie pytania? Masz gorszy dzień, czy co? A może wyrabiasz dniówkę? Bo szczerze nie rozumiem, co wnosi taki komentarz jak twój. Zwykłe czepialstwo.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94057046 Masz zawsze zły dzień, że czepiasz się mnie, zamiast odnosić się do wypowiedzi autora wątku? Jako sprzedawca nie wypędzisz mnie z AG, zapomnij o tym. Atakami na innych forumowiczów naruszasz regulamin Gadane;

h) będących bezpośrednimi atakami na innych Użytkowników,

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/15

Moja dniówka to nie twoja sprawa, a to, że czegoś nie rozumiesz, to twój problem.

 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Dlaczego więc jeszcze nie zostałeś zablokowany za atakowanie innych forumowiczów? Regularnie atakujesz choćby użytkownika LEW. 

Jako sprzedawca nie wypędzisz mnie z AG

1. Nie jestem sprzedawcą.
2. Nie mam zamiaru nikogo wypędzać z AG, w odróżnieniu od twojej osoby, która to dosłownie grozi innym blokadą i każe innym "nie fikać". Jak widzisz, ja tylko rozmawiam. Napisałem gdzieś, że masz wyjść i się nie odzywać? Przecież nie.
3. Zależy mi na zachowaniu netykiety. Komentarze będące zwykłym czepialstwem pozbawionym powodów są z nią sprzeczne i takie będę zgłaszał.
4. Gdybyś ugryzł się w język i nie biegał za tym "lwem" wszędzie, powstrzymał się od toksycznych komentarzy i po prostu pomagał ludziom, nikt by tobie niczego nie wytykał. Zamiast tego wymyśliłeś sobie spisek, że jacyś "sprzedawcy" chcą się ciebie pozbyć. Nie umiesz przyjąć, że możesz nie mieć racji. Często prowokujesz, nawet obrażasz. Po co to wszystko? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94057046 Dlatego, że @LEW334  bardzo często wprowadza w błąd, pisze niezrozumiale, popełnia wiele błędów językowych, a ja ostrzegam o tym pytających, aby nie dali mu się wyprowadzać w pole. To nie są ataki, to jest pomoc. Chcesz tu zrzuty ekranu, jak bardzo po chamsku LEW potrafi zwracać się do mnie? To ci nie przeszkadza, że po raz kolejny go bronisz? Nie przeszkadza ci, że LEW w każdym swoim poście mnie prowokuje, ponieważ wpisał sobie w stopkę mój nick i kpi ze mnie? No nie przeszkadza ci, bo jesteś wyjątkowo stronniczy. Nie zrozumiałeś jeszcze, że nie jest twoją rolą ocena mojej aktywności na AG? No nie zrozumiałeś, dlatego od pewnego czasu próbujesz mnie pouczać.

Sam się gryź w język, aż ci odpadnie. O mój nie musisz się martwić. O moje pomaganie też nie musisz się martwić. Poparz na rankingi.

A to, że sprzedawcy chcą się mnie stąd pozbyć jest faktem. Gdybyś czytał to forum od początku, wiedziałbyś jakich forteli już używali. Nic nie pomogło, nie zawłaszczyli tego forum.

Aha, a to na czym ci zależy, mało mnie interesuje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikiklu Cześć. Czy ten problem występuje w przeglądarce czy aplikacji mobilnej? Sprawdź proszę, czy po wyczyszczeniu danych przeglądarki będzie widoczna zawartość koszyka. Jeśli nie, załącz proszę zrzut ekranu z widocznym komunikatem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów