anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata prowizji za nieodebrany towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
dejwan
#7 Wielbiciel#

Witam. Allegro każe mi opłacić prowizję za nieodebrany towar przez kupującego. Po prostu klient kupił moją konsolę i wybrał 'osobiście odbiorę towar' ale nie ma z nim kontaktu. Co w takim razie zrobić? Prowizja to niemałe pieniądze, bo 117 zł.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dejwan Cześć 🙂 Napisz w tej sprawie przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a.... Konto kupującego zostało już zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
zenk61
#7 Wielbiciel#

Witam, mam to samo dziś nad ranem ktoś kupił ode mnie konsole XSX niestety zero kontaktu, dane kupującego wygenerowane z sieci (fejkowe) napisałem na formularz kontaktowy o anulowanie prowizji i wystawiłem ponownie tym razem tylko kurier i przedpłata!

Póki co allegro milczy! Płacić nie mam zamiaru !

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytać regulamin, napisane że prowizja jest bezzwrotna ale jak masz dowód że nie doszło do transakcji to napisz o zwrot: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

nie udostępniaj tego typu dostaw.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wystawiaj w opcji z odbiorem osobistym ani za pobraniem a unikniesz dochodzenia się za niepotrzebnie naliczoną prowizją gdy klient oleje transakcję .

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Jeśli allegro nie zwróci prowizji jest to jawne złodziejstwo. Pewnie wytłumaczą się jakimś swoim pseudo regulaminem. Pozostaje tylko uciekać z tego portalu jak najdalej, to już nie to samo allegro co kiedyś. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepRTVSAT przykro mi, że masz taką opinię. Proponuję jednak wstrzymać się z ferowaniem wyroków, dopóki @dejwan nie otrzyma od nas odpowiedzi 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Przecież wy już szukacie swoich zapisków w regulaminie o niezwracaniu prowizji, a jeśli nie znajdziecie zapisu to za kilka dni zapis ten już będzie widoczny w regulaminie!!! To na co sobie teraz pozwalacie i jak traktujecie sprzedawców to jest chore! Kiedyś mam nadzieję odbije się to wam i zaczniecie traktować wszystkich na równo. 

oznacz moderatorów
dejwan
#7 Wielbiciel#

Korektę dostałem. Już wszystko OK 😅

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dejwan bardzo się cieszę i dziękuję, że wróciłeś do nas z tą informacją 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów